Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés
Szóval a történet: ültem az egyetemen az egyik szünetben, mellettem barátnőm, előttem 2 sorral egy fiú ült, akivel eddig nem beszéltem. Egy pasi odajött barátnőmhöz kérdezni valamit az egyik órával kapcsolatban, én épp olvastam, erre láttam a szemem sarkából, hogy a 2 sorral előttem ülő fiú megfordul és nagyjából felénk néz. Én nem néztem fel egyből, mert azt hittem, a barátnőm és a pasi közti beszélgetésre figyel, de egy "óvatlan" pillanatban felnéztem és láttam, hogy engem néz. Mivel nem igazán ismerem, csak a nevét, rámosolyogtam és kérdőn néztem rá, és így viccesen rántottam egyet a fejemen, mintha azt kérdeztem volna "mi van?" erre ő is visszamosolygott és nevetett a vicces megnyilvánulásomon. Ott akkor éppen kicsit zavarba jöttem, mivel a szememben egész jó pasiról van szó, de utólag belegondolva lehet inkább kinevetett engem, vagy nem tudom. Csak azt nem értem, miért fordult hátra és nézett rám? Utána óra közben olyan volt, hogy hátranézett, én meg persze automatikusan oda kapom a fejem, ahol valami mozgás történik, hisz egy unalmas órán ilyesmit könnyebben észreveszek, és akkor is találkozott a tekintetünk. Most én képzelek többet a dologba, vagy ez mit akarhat jelenteni? Amúgy ezek előtt is megállapítottam róla, hogy jól néz ki, de nem igazán foglalkoztam vele, mivel én nem tartom magam jó csajnak, és vannak nálam szebb lányok is az egyetemen, úgyhogy alapból kizártam azt, hogy én bejöjjek neki.
2011. okt. 1. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem olvasni és mikor odaértem "mellettem barátnőm" úgy gondoltam "a kérdező biztos férfi", de olvasta egyre lentebb és egyre jobban elszörnyedtem, hogy "atyaég! ez a pasi egy idióta" de aztán megnyugodtam mikor a legvégén olvastam mégis nő vagy.

A szépség relatív, nem mindenkinem ugyanaz tetszik mint neked.

Ha akar valamit tőled a pasi akkor valószínű lépni fog és ha neked tetszik akkor csak add jelét ennek.

2011. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mássz rá egyszerüen
2011. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezt a kifejezést se hallottam még, de sejtem mit akar jelenteni, és kétlem, hogy erre ment volna ki a dolog:D mondom, nem én vagyok a legjobb csaj az egyetemen.
2011. okt. 1. 23:36
 4/15 A kérdező kommentje:
na igen csak az a gond, hogy én pont ilyen visszahúzódó vagyok, én nem szoktam csak úgy rámászni pasikra:D ha akarnék se mernék sajnos.
2011. okt. 1. 23:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Az egyetem legjobb csaja már megvolt neki, most téged akar :)
2011. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy ő olyan pasi, aki egyből megfekteti a lányokat, normálisnak tűnik. és amúgy pont mellette szerintem egy elég jó csaj ül (legalább is hozzám képest) és még is hátrafordult (nem csak 1x).
2011. okt. 1. 23:40
 7/15 anonim ***** válasza:
legjobb lesz ha teszel fel képet
2011. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen rád néz valaki és ekkora dolgot csinálsz belőle? Lehet, hogy már nem is emlékszik rád!
2011. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem ettél előtte szendvicset? lehet vajas maradt a szád és azon vigyorgott


vagy felállt a hajad, de lehet, hogy fika lógott az orrodból

2011. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha 1x nézett volna rám akkor nem csinálok belőle nagy ügyet, de később is hátrafordult, óra alatt, ahogy írtam. csak próbálom kitalálni, hogy mire gondolhatott, de lehet tényleg túlreagálom kicsit a dolgot. :S
2011. okt. 1. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!