Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy annyira felizgultál, hogy szinte minden önkontroll elhagyott?

Figyelt kérdés

Velem még Júniusban esett meg a dolog. Péntek utolsó óra volt, kánikula. A tanár nem találta a légkondi távirányítóját, szóval mindenki izzadt a fülledt tanteremben.

Van egy élsportoló csaj az osztályunkban, eléggé ki van dolgozva a teste, ráadásul olyan nagy csöcsei vannak, ami szinte már egészségtelen :D Napbarnított izmos comb, szőke haj stb...szóval k*rva jól néz ki.

A meleg miatt elég lenge öltözetben jött be. Én pedig már elég régóta nem vertem ki, úgyhogy rendesen felállt. Ez még nem lett volna baj, csak ez most más volt. Egész órán furcsán bizsergett a farkam, úgy éreztem, hogy mindjárt eldurran. Majdnem órán rántottam ki, de nem tettem, szóval ott még úgy-ahogy eszemnél voltam. Kicsöngetés után arra gondoltam, hogy beszélek a csajjal, de féltem, hogy nem bírom ki és leteperem.

Bementem a WC-be, hogy elintézzem a "dolgom", de sokan voltak bent, mindenki bagózott, úgyhogy meggondoltam magam.

Kocsival járok suliba, gyorsan beültem, de ott sem tudtam "könnyíteni" magamon, mert túl forgalmas volt az utca. Padlógázzal hazamentem, és drukkoltam, hogy ne legyen otthon senki. Szerencsére nem volt, úgyhogy rögtön lerántottam a nadrágom, amiből lényegében kicsapódott a farkam. Ekkor már teljesen magamon kívül voltam, és két kézzel elkezdtem verni. Egyébként nagyon furcsa volt, mert a csípőm is bizsergett, mintha onnan jött volna az orgazmus, ezért ösztönösen behúztam a hasam. Ráadásul közben csajosan nyögdécseltem :D

Nem kellett 20 másodperc, és egy hatalmas artikulálatlan üvöltéssel elélveztem. Már elélvezés előtt elkezdett spriccelni belőlem az anyag, de az még átlátszó volt és folyékonyabb, gondolom előváladék lehetett. Eléggé nagyot durrantam, mert átlőttem a vállam felett, a következő pedig a hajamba ment, ahonnan meg a szemembe csurgott egy kicsi XD

Azért volt ijesztő, mert teljesen elvesztettem a kontrollt, még soha nem éreztem ilyet. Lényegében átvették az irányítást a vadállati ösztönök. Végig az volt bennem, hogyha nem tudom most azonnal kiverni, akkor leszarom az egészet és elintézem a többiek előtt. Csoda, hogy volt lélekjelenlétem hazamenni.

Nagyon furcsa volt.

Történt már veletek hasonló?


2011. okt. 1. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Róbert Nagyúr ***** válasza:
100%
na, de mégis hány napig nem verted ki ezelőtt az eset előtt????
2011. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem pontosan, de év vége felé elég sok vizsgám volt, amikor semmi kedvem nem volt hozzá. Kb. 3-4 nap lehetett.
2011. okt. 2. 00:25
 4/10 Róbert Nagyúr ***** válasza:
100%

aham.

hát ilyen még nem történt velem, de lehet, hogy azért mert szűz vagyok és 1 kicsit alacsonyabban van a rezgésszinttartományom, és ezért sokkal nyugodtabb és visszafogott vagyok, az osztálytársaimnál.

nálunk is vannak brtutál csajok, de még ilyenre amit fentebb említettél nem volt még precedens.

2011. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is szűz vagyok, ráadásul sokkal nyugodtabb az átlagnál. Viszont nagy bennem a szexuális feszültség.


Amúgy nem tudom, hogy ezzel tudnék-e imponálni a csajnak. Ha elmesélném, biztos lejönne neki, hogy mennyire "szeretem" :D

2011. okt. 2. 00:36
 6/10 Róbert Nagyúr ***** válasza:
28%

várjunk csak....igen egyszer volt 1 ilyesmi alkalmam.amikor rám jött az 5 perc.


árufeltöltő voltam nyáron 1 boltban, és bejött egyszer 1 cigány csaj, de ku.rva jól nézett ki olyan segge volt, fülem ketté állt.

Ráadásul a fekete tanga átlátszott a fehér feszülős nadrágján.

Igen akkor haza kellett jönnöm, hogy kiverjem :D:D:D:D

Az nap kiesett 2700Ft-om ::D:D:D:D:D:D:D:D

de ha ott maradtam volna asszem elájultam volna:D:D:D:D:D:D

2011. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én egyszer poénból a Tesco próbafülkéjében akartam, csak aztán rájöttem, hogy az is be van kamerázva, én meg nem akarok felkerülni a netre :D
2011. okt. 2. 00:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt nekem is, csajnak ilyet meg ne mesélj mert hülyének néz
2011. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2011. okt. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18
2011. okt. 2. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!