Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá? (bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Az a szitu h én 15 éves lány vagyok. Van egy fiú aki nagyon bejön ő 20 éves. Hogy kezdjek el vele beszélgetni?? ( elöször a neten gondoltam) mit írjak neki?
2011. okt. 2. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
ribanc vagy.
2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha ő akar valamit rád ír.. amúgy meg szerintem simán kiröhögne ha írnál neki ilyen szerelemvallós izékat..


Egyébként meg szerintem sokkal jobban járnál ha a saját korosztályodban nézelődnél.. lehet hogy találsz olyat is, akinek nem csak pár éjszakára kellenél..


De hiába mondom úgysem fogod ezt tenni, édesebb a tiltott gyümölcs, csak nehogy pofára ess..


F/16

2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az a szitu hogy nem a te korosztályod és hallgasd meg ezt a számot :D

http://www.youtube.com/watch?v=e5atwIGWc80

2011. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is akartam szerelmeslevelet küldeni, csak valami olyat mint pl egy havernak! És igen édesebb a tiltott gyümölcs!! de nem tehetek róla, a saját korosztályomba csak ilyen kis **** vannak, nem érdekelne ha scak pár éjjszakára kellenék neki, akkor az is jó! de kell nekem!
2011. okt. 2. 13:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyeneket mondani nálam enmsokkal fiatalabb embereknek, de iszonyú kislányosan viselkedsz.


Ha csak pár éjszakára kellesz neki az is jó? Rendben, ezt a mondatodat ne felejsd el! :)

2011. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy :)
2011. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mér lennék ribanc?? Az a ribanc akinek egyszerre 5 pasi kell. Nekem csak 1!!
2011. okt. 2. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el. De ha ennyire akarod, legyél kreatív, vagy rakd szét a lábad.
2011. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, te ingyenkurv@ vagy.
2011. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Korosztályomban csak ilyen kis **** vannak"


Nem azt mondtam hogy az osztálytársaiddal kezdj ki, vannak abban (inkább..ebben 16 vagyok..) igencsak éretlen elméjű ifjak, és azt véle felfedezni hogy te is az ő táborukat gyarapítod.


Lehet találni minden korosztályban értelmes embereket, és nem kell ráugorni az első "helyes" pasira aki szembe jön az utcán. Egy 15 éves lánynak és egy 20 éves fiatal férfinak egészen más igényei vannak egy kapcsolattal szemben, és lehet hogy fizikailag meg tudnál neki felelni, de szellemileg biztosan nem (amit az elöbbivel próbálsz kompentálni, ösztönösen) amiből annyi jön majd le eki hogy egy 15éves olcsó lotyó vagy. Hiába nem akarsz az lenni, de egy ilyen kapcsolatra nem vagy még elég érett.


Tudom hogy nagy ívben szarsz rá amit írok, de azért jobb ha majd emlékszel ezekre a sorokra..


F/16

2011. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!