Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit irjak erre, ami érzéki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak erre, ami érzéki, de nem kozonséges?

Figyelt kérdés
Nagyon az elején vagyunk valaminek egy pasival, remélem, lesz belole valami. Az imént kaptam tole mélt, amit igy zart: " most szeretném finoman megérinteni az ajkaid az ujjaimmal". A valaszomban a leheto legkézenfekvobb az lenne, ha azt irnam: " én is meg akarom érinteni a tied", de ..valami még érzékibbet, de finomat szeretnék.. Ti mit irnatok? Lenne még egy par otletem, de .. valami olyat szeretné irni, amitol abszolut elveszti a fejét, ezért kérnék toletek is tippeket. Legyszi, a perverzek, meg kozonségesek inabb ugorjanak a kovetkezo kérdésre.. Koszonom..
2011. okt. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"én is meg akarom érinteni a tied"


hát... ez tényleg nem túl frappáns. Inkább akarj beletúrni a hajába, átsimítani a nyakát, etc.


Próbáld meg beleképzelni magad abba a helyzetbe, amit ezzel Ő felállított (nem úgy).

2011. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak egy szippantás... :P
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm... jó kérdés.

"akarom, hogy megérintsd az ajkaim."

"Érezni akarom az ajkaid..."

"Mit nem adnék egy érintésedért..."

Kell még? :)

2011. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!