Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maszturbálás után, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás után, amikor elélveztem nem volt magömlésem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
3-szor is elmentem, de nem jött semmi, előtte mindig volt, miért lehet ez, légyszi segítsetek...
2011. okt. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

neked annyi.

belőled már csak keresztapa lehet.

2011. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

pihenj egy kicsit, foglalkozz mással pár nap múlva próbáld újra, addig ne nyúlj magadhoz.

Ha akkor se jön akkor menj orvoshoz

2011. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Második hozzászóló, úgy lett ahogy mondtad és minden a régi! Több ilyen emberre is szükség lenne ezen az oldalon. Első, ne tudom mi okod volt erre, de nagyon nem volt szép, most ezen izgultam. Máskor kérlek ha úgy gondolod, hogy a kérdés értelmetlen, akkor ne szól hozzá, írd le, hogy értelmetlen vagy ha viccelsz, akkor érzékeltesd! Köszi.
2011. okt. 4. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

örülök h újra megy..

Lehet h stressz okozta idegeskedés vagy kicsit túlhajtottad magad mostanában és elfogyott az alapanyag ideiglenesen :-)

2011. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Velem is előfordult már ilyen.
2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!