Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálja? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már 2 éve tetszik egy suliba járunk jóban is vagyunk szoktunk együtt hülyskedni meg minden, de tavaly megtudta nem tőlem hanem barátnőmtől ,hogy nekem tetszik. Nem tudom ,hogy tetszem-e neki de ez nem is érdekel. Úgy tekintünk erre az ügyre ,hogy nem történt meg. Az lenne a kérdésem ,hogy mit csináljak? Legyünk csak barátok meg minden, vagy mondjam meg neki úgy ,hogy tlem hallja? Mert a sírással nem megyek semmire. :((
2011. okt. 3. 18:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*tőlem
2011. okt. 3. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:

pff..hát,mondd el neki :D

veszíteni valód?

20l

2011. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam is ,hogy elmondom de nem suliban, mert a tökömnek sincs kedve ,hogy hallja minden búzacsíra. Veszíteni valóm nincs, csak nem tudom,hogy fogadná..Furcsa a srác nagyon. Megvannak a maga hülyeségei meg minden, pl.: elkezd csipkelődni ha valami neki nem tetszik.. Nem folyatékos csak furcsa..:DD Meg az ő osztályukba marha sok lány jár.. És szinte csak lány bartai vannak jó járnak oda fiúk is, azokkal is jóban van. Erőt veszek és szerintem elmondom. :S
2011. okt. 3. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
*fogyatékos
2011. okt. 3. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Veszítenivalód igen is van ! Lehet, hogy úgy tekintettek erre mintha meg se történt volna. De ő tudja...

Fiú, lány barátság nagyon, nagyon nagyon ritka... elő példa az elöbb elmondottak.

2 év, nem kevés idő, elöbb utóbb valaki úgy is beleszeret"megtetszik" a másiknak, ez esettben ö neked.

választani tudsz csak.

1:vagy barátság

2:megpróbálod és kockáztatod a nagyon ritka fiú,lány barátságot.


Hasonló szitut éltem át.

Röviden : Tetszett egy lány és a legjobb barátnőjével ismerkedtem meg, hogy segítsen kicsit. mivel szinte minden nap a bnöjével is beszélgettem. kis idő után rájöttem hogy tettszem neki " jóbarátok voltunk, taliztunk de csak mint barát. aztán ez lett " azóta nem is beszélgetünk...

2011. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy idén ballag tehát még idén kéne lépnem.. :\

Mert aztán én csak jövőre ballagok. :(

De amúgy érdekes mert mindenki azt mondja ,hogy fiú-lány barátság ritka..Pedig nekem van pár fiú haverom és jóban is vagyunk.:) Nem vagyok az osztály k.rvája nem félreérteni! De amúgy sajnálom ami veled történt. Most próbálgatok valamit kieszelni, hogy mit mondjak meg minden. :\

2011. okt. 4. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!