Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok értékelitek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok értékelitek ezt egy fiúban/lányban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tökéletes. Koránt sem. Nem vagyok cérna vékony, egy jó alak lehetőségével viszont megáldott a sors. A fenekemen és mellben van husi de derékben és hasban kifejezetten vékony vagyok. Sportolok heti kétszer emellett minden nap kocogok vagy biciklizek és tornázok combra és fenékre. Most úgy vagyok hogy nem lötyög rajtam semmi egész szépek a formák. Így sem tökéletes de az nem lesz soha, viszont legalább próbálok tenni a kilók ellen. Ezt ti képesek vagytok értékelni vagy ha valakin van plusz kiló és emellett egy lusta disznó az ugyanaz a kategória..

17/L


2011. okt. 4. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kedevelem a sportos csajokat.

képet!!!

2011. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet rosszabb alakú lány is tökéletes, hidd el, nem minden a külső.:) (persze az is szémít, nem ezt mondtam) De egy tök átlagos csajjal is el lehet lenni, sőt aki kívülről nem annyira fullos (inkáb csak átlagso) azok sokkal jobban odateszik magukat a belső értékek terén, ami pl nekem nagyon fontos.:)


F/16

2011. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én értékelem nagyon is, ez az egyik legfontosabb. 23f
2011. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én értékelem... de azért nem kell túlzásba vinni..
2011. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, csak a látszat. Engem is megbélyegeznek a csajok a külsőm alapján, folyton hallgatnom kell a negatív kritikákat. Ezek után én miért legyek toleránsabb?(Én pedig csont vékony vagyok fiú létemre)
2011. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dehogy ugyanaz a kategória, értékeljük nagyon is (na jó én legalábbis biztos)
2011. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A +suly nem gond. a külső megfog, a belső megtart. ha ismered a telöltet jol ak a belső megfoghat.
2011. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne is akarj cérna vékony lenni, szerintem jó az amit csinálsz, de szerintem egy kevés plusz nem számít. Szerintem nem vagyok egyedi eset de inkább legyen egy nagyobb, mit hogy ha átölelem semmit ne érezzek, vagy félnem kellejen hogy bármikor agyon nyomhatom :D ne hagyd abba, tegyél az alakodért és az egészségedért is.
2011. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy duci vagyok, mert nem vagyok. Ahol kell ott van mit fogni :D És szerintem ez így nőies. Mindig elborzadok a cérnatestű lányokon... Akiknek olyan a lábuk mint a ropi. Amúgy 170 centi vagyok 61-2 kilóval...
2011. okt. 4. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:

hogy képesek vagyunk e , nem tudom ki mit mond , de én kifejezetten azt tartom vonzónak , és az kelti fel a figyelmemet ,aki sportol , mert az hogy egy lány sportol , egyrészt ritka és aki csinálja arról akkor már alapvetően kiderül hogy van akaratereje , ami nemárt egy lánynál sem , másrészt kiderül róla hogy valószínűleg nem cigizik ,nem alkoholizál 7 napból 5 napot , nem az a plázacica , ha kell leugrik a boltba egy training cuccba is nem festi ki magát ahoz , elég sok dolgot elárul nekem , nyilván azért is gondolom így mert v milyen szinten elvárom hogy pl a jövendőbeli barátnő sportoljon , mert én is sportolok , de hát ez lenne a normális nem?

17F

2011. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!