Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik ha "xy"nak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha "xy"nak szólítják őket?

Figyelt kérdés
pl egy hülye példa de eddig több csajnak is tetszett : tavaszi rétek szökellő őzgidája. Ez eddig tuti bevállt de más dolog hasonlót szeretnek? esetleg ötletek még?
2009. ápr. 28. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én momentán utálom ha ilyen "furcsa" módokon becézgetnek, szerintem ez már sok. De van aki szereti ... Ez persze csak az én önálló véleményem .... :)
2009. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem szólitottak xy-nak! =) Na jó,én tutira utálnám ha szökellö özgida lennék...munkatársam mondta hogy az ö pasija olyanokat mondd neki,hogy csokis kuglófom egyetlen mazsolája...Jézusom! Na de uraim! =)
2009. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
CSatlakozom én is utálom a becézéseket.Van rendes nevem.
2009. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
háátööö ez már kicsit nyálas :DDDDD bocsiii :DDDDD
2009. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát ez szörnyen hangzik, szeretem ha becéznek de ez már túlzás! A hideg futkos a hátamon már ha csak olvasom. Kizárt lenne, hogy az ilyen fajta becézgetéseket végighallgassam nap mint nap.
2009. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom h elég hülyén hangzik de valahogy eddig tetszett a lányoknak , lehet ők a kivételek. Am nem én találtam ki , csak hallottam/olvastam valahol, gondoltam csak úgy poénból mondom , de ahogy leszűrtem tetszett nekik, sőt haveromnak is odamondtam h mondja a barátnőjének(haverom szerint is baromság) és neki is tetszett. Am csokis kuglóf izé ezek sztem hülyeségek, de ez vicces sztem.
2009. ápr. 28. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

ha egyedi a becézés, azt mondom, oké.

de a szökkenő őzgidát is valószínű sokan használják

a kuglófos mazsolás becézést is hallottam már.

Legjobb barátnőm szokott mindenhogyan becézni, pl "Matrica Vignettája" - mert matricaként tapadunk egymásra :D

Az ilyeneket szeretem.

A párom meg kedvességből mond ezt-azt, de általában a nevemen szólít, vagy Szívemnek. Ez is tökéletesen megteszi.

Amitől borsódzik a hátam: "Édes"... váááááááááááááááááááááááááááá

(23/L)

2009. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a te szökkenö gidád sem jobb a kuglófnál... =) És ez milyen módon jött be a csajoknak? Nevettek rajta nem? Ez inkább poén mint becézgetés.
2009. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én általában utálom ha becéznek, de az utóbbi időben (egyébként angliában) sunshinenak szólítanak, és az nagyon tetszik
2009. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!