Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, h van egy srác akivel évfolyamtársak vagyunk. Júliusban jártunk is (igazából úgy mondanám, h facebook-on), találkozni akartunk de a szüleim nem engedtek. 3 és fél hetet jártunk, majd szakított velem, mert ugye nem tudtunk találkozni ( az volt a terv, h megvárjuk az iskola kezdést de nem ment:\).Így hát úgy döntöttünk h barátok maradunk, majd megkérdeztem h lehet e ebből valami és határozottan azt "felelte" h igen. Nagyon sokat jelent nekem és érzem, h én is őneki. Volt szó arról is, h úgy viselkedünk az iskolában mint ha nem is ismernénk egymást..ebből persze vita lett, na de ez most nemszámít..köszönni szoktam neki csak nem megyek oda. Mostanában nem írt rám meg semmi és én úgy döntöttem h jobb lesz az mind kettőnknek ha elfelejtem. Tegnap reggel megláttam és annyira felkavart, h ráírtam én és mondtam neki h nem akarom elveszíteni. Azt mondta h ő se és én pedig úgy terveztem h ma oda megyek hozzá, megölelem stb.. de nem láttam egész nap. Annyira zavar ha meglátok egy képet amin pl megfogja egy csaj a vállát vagy átkarolja..vagy valami.Nagyon tud fájni h köztünk nincs ez:( Persze ennek napi szinten való sírás a vége.. hogy tudnék ezen változtatni? jó.tudom ,h oda kéne hozzá mennem de hogy és mit mondjak? tudom hogy szeret ezt ő sem tagadja:) szóval nem szeretnék tovább szenvedni ,beszélgetni szeretnék vele, mert nagyon közeli "barátom". Kicsit hosszúra sikeredett, és bocsánat a helyesírási hibákért:) 12/L


2011. okt. 5. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
12 évesen nem kell még pasi. Legyetek arátok, beszélgessetek, tanuljatok együtt, játszatok stb.
2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tejézusmária...
2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, *legyetek barátok* (javítás).


Üdv első

2011. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,de nem lehurrogást kértem. Ebben a hónapban leszek 13 éves. Segítséget szeretnék:/
2011. okt. 5. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ki hurrogott le? 13 évesen sem kell pasi 14-15 évesen kezdj el pasizni és kész.
2011. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jólvan.Egy normális választ ami esetleg segítene kaphatnék? tekintsetek már el a koromtól könyörgöm:)
2011. okt. 5. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha annyira akarsz tőle valamit menj oda te idióta. Az meg már más tészta, hogy a srác ha annyira szeret téged, miért nem megy ő oda hozzád?
2011. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!