Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen megszólítások irritálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megszólítások irritálnak, melyeket kedvelitek, használjátok?

Figyelt kérdés
Pl. engem a " pasim/csajom" nagyon ki tud kergetni a világból, tök azt sugallja felém, hogy amolyan fél vállról vett kapcsolatról beszélünk. Én legtöbbször a "barátomat" használom, ez tetszik a legjobban. A "párom" még egész jó, de mikor egy 15-6 éves szájából hallom, hát enyhén nevetnem kell :D Az egyéb becézések meg ugye magánügyek, az nem érdekel, nem is szólom meg őket. Én általában a következőket használom: picim, kicsim, szívem, de a cicától megint kiver a víz. Ez is inkább olyasmit sugall, hogy csak egy afférról beszélünk, akit inkább tart az illető, főleg saját maga kielégítésére.
2011. okt. 5. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem a "barátom" szót használni mert nagyon kétértelmű (nem nekem, nekem csak barátaim lehetnek, de egy lánynak :D)
2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nos Kedves Kérdező!


Először is had kötekedjek.Hidd el nekem hogy 2 értelmes,érett 16 éves sokkal komolyabb kapcsolatra képes mint akár két 18 vagy 20 éves...persze nem feltétlenül...nem a kor számít hanem az érettség..ugye attól hogy valakivel egyezik a "kalapméretem" még nem jelenti hogy kívül-belül ugyanolyan....


de én a "Kicsim"-et használom a legtöbbet...

2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pasi csaj hát jól nyomod :DDDD
2011. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Mi a problémád tulajdonképp? :)

2. válaszoló: Igen, de mikor ezt leírtam, a tudatalattimban ott volt egy ismerősöm, aki 1 hét járás után mondta ezt. Következő héten szakítottak. Szóval általánosítottam, bocsánat. És javítom magam: az ilyen kapcsolatok esetében röhejes :D

2011. okt. 5. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Na most akkor sikítófrászt kapsz, mert engem a PASIM egyfolytában CICÁNAK becéz. :D És járunk már 9 hónapja teljes lamúrral...

Én ezeken a szóhasználatokon nem szoktam fennakadni. A pasim szó nekem egyáltalán nem tűnik sértőnek, vagy degradálónak... A cica becenév megint olyan, hogyha az iqfighter rajjani jönne oda, hogy "Szeva cica d.ugunk?" akkor sértésnek venném, de amikor barátom odabújik, hogy "én kis cuki cicám vagy!" és megölel, akkor meg egy aranyos jelző.

Én meg csődörnek hívom, vagy férfiállatnak, a kapcsolatunk valahogy mégis rendben van... :D Ezeken a szavakon nem múlik semmi...

20L

2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért ennek a két cicának teljesen más jelentése van :D Engem cicukámnak is hív a barátom, de ha más előtt így nevezne, hát... örülök, hogy egy véleményen van velem :D
2011. okt. 5. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál,kedves kérdező. A pasim/csajom,de főként a CICA,NYUSZI,MACI és egyéb állatnevek borzasztóan idegesítenek.És akkor még az új keletű Babe/Baby dologról nem is beszéltünk...Mi picimnek hívjuk egymást a párommal,de csak egymás között,társaságban nem csöpögtetjük a nyálunkat,hanem rendesen keresztnevén szólítjuk a másikat.Egyébként 4 éve vagyunk együtt,szóval a párom kifejezést nem érzem erősnek,de idősebb korosztálynak (pl:családom) ezt megint csak nem mondom,mert kiröhögnek :D

19/L

2011. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindegy hogy hív valaki, csak lenne már, egy fiú aki becézget :(

17/L

2011. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj, a bébiről ne is beszéljünk :D
2011. okt. 5. 20:52
 10/10 napietus ***** válasza:
nálunk úgy volt, hogy amíg csak jártunk, addig "barátom" volt, aztán eljegyzés után vőlegényem, most meg férjem. a "párom" valahogy nem jön be, olyan hülyén tudják egyesek mondani, a páá-áárom, a hideg kiráz tőle. a becézgetéseket nem szeretem, van nevem. egyedül az "asszonykám" azt a férjem olyan jól tudja mondani, hogy önkéntelenül elnevetem magam, akkor is, ha előtte rossz kedvem volt. de az ilyen cicám, meg bébi, meg kicsim, ez nem tetszik. kicsimnek apám hív maximum, ő is csak akkor, ha mérges rám :D
2011. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!