Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy csak veszi fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy csak veszi fel?

Figyelt kérdés
Ha egy pasinak leesik a cucca,gáz ha a csaj hajol le érte?Csak mert ez fordítva szokott lenni általában:D
2011. okt. 6. 16:33
 1/4 krvua ***** válasza:

lehet kiakarja hangsúlyozni a seggét a csaj...

amúgy kicsit gáz a kérdés...

2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer nem gáz, de rendszeresen már gáz.
2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megköszönném, és nagyon örülnék, hogy néha visszafelé is működik a dolog :)


17/f

2011. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

háát, amikor mindent én viszek és tele a kezem, akk nehéz lehajolni, olyankor azér jó ha felveszi a csaj magának :)

amúgy meg ha úgy esett le hogy hozzá sokkal közelebb van és kb mozdulnia is alig kell akkor jóhogy a csaj veszi fel. ugrálni meg persze nem kell. ha tehetem és elég gyors vagyok felveszem, de ha messzire esett és úgy egszerűbb felveszi barátnőm... ezzel semmi gond sztem.

sőt, egyszer elhagytam az utcán az irathengerem müanyag fedelét, nem vettük észre mikor, csak tudtuk hogy melyik útszakaszon lehetett kb. másnap barátnőm megtalálta felvette, és amikor legk taliztunk odaadta :) tök kedves :) szeretem :))

2011. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!