Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
(12 éves vagyok) van egy 15 éves fiú, és múltkor találkoztunk egyszer, mármint elmentünk randizni. (Nővérem által ismerjük egymást) Visszafelé már kézenfogva, és csókolózva mentünk. Mindig mondom neki, hogy menjünk pl: futni, vagy valahova. Nem akarom, hogy azt higgye nagyon rávagyok kattanva, de viszont tényleg szeretem. Szóval, mit csináljak, hogy eljöjjön velem, de ne higgye, hogy nem tudok nélküle élni?
2011. okt. 6. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
túrós buktát
2011. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
12 évesen? Szilvásbuktát a barbiednak..
2011. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk csináld meg a házit, aztán meg töröld le a taknyot az orrodról.

Kicsit hátulgombolós vagy még.

2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy 12 éves vagyok, már kinézek 16-nak is. Amúgy meg nem épp a legpisisebb gyerek...
2011. okt. 6. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy. Innentől kezdve tök mindegy hogy nézel ki.

Húgom is néz ki kb 16-nak 13 évesen, mégsem pasikat kergeti.

2011. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor a pedómacit keresi?
2011. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ivetka93 válasza:
12 evesen nem jo otlet pasizni maaar ....
2011. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én se épp pasikat kergetek. Csak szeretnék egy...komolyabb kapcsolatot, vagy ha nem is komolyabbat, de egy kapcsolatot. a legjobb barátomnak 5 hetente más barátnője van. Én nem akarom őt leutánozni, csak szeretnék már igazán szerelmes lenni
2011. okt. 6. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, de általában lenyúlom pedomacit előle. :/
2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha leutánoznád akkor nem épp egy heteró személy lennél.
2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!