Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolhatott közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhatott közben?

Figyelt kérdés
Szevasztok, 22 éves vidéki szimpla srác vagyok, és egy vidéki főiskolán elsőéves vagyok. Összeismerkedtem 1 sráccal, akik szintén összeismerkedett 2 csajjal a csoportból :) Pár napja facebookon chateltünk, és mondta hogy a 2 csajjal beszélgettek valamelyik szünetben a fiúkról, hogy ki helyes és ki nem. Természetesen mindkét csajjal már megismerkedtem vagy 2 hete. Rendesen közös óránk is volt. Szóval az egyik csaj azt válaszolta neki, hogy kicsit helyes, majd a srác ugyanezt megkérdezte tőle rólam, amire fura gesztikulálással se igent, se nemet nem kapott a csajtól. :D A lány tudja, hogy van komoly kapcsolatom, mert szoktam a sráccal a barátnőmről beszélni, a lány meg ott ül velünk a barátnőjével. Lányok, mi az hogy "igen is meg nem is"? Igen, ha nem lenne barátnőm, meg nem, ha van? :D Vagy taktikázik, és tetszem neki? Érdekes :) Azt hozzáteszem, hogy korkülönbséggel nincs baj, mert ő 18 vagy 19, én meg messze 22 :)
2011. okt. 8. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

és mégis mi a jó istent akarsz tőle ha van barátnőd??? nincs baj a korkülönbséggel blabla

ezt akkor szokták mondani ha kapcsolatot akar valaki

jézusom

2011. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na húzz innen :D
2011. okt. 8. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a közepes álláspont.

Én is ismerek olyanokat, akikről nem tudom eldönteni. Attól függ mi sugárzik belőle, ha életvidámság és talpraesettség, akkor gyönyörű, ha egy frusztrált bunkó marha, akkor viszont ocsmány.

2011. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!