Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és egy 29 éves fiút szeretek már több mint egy éve Próbáltam el felejteni, de nem megy. És nincs apakomplekszus-om sem. Szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

"És nincs apakomplekszus-om sem."


De van.

2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

majd 18-20 évesen rájössz mi az igazi szerelem...

el fog múlni nem tehetsz semmit

2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen max szimpátiád lehet. Menj vissza a babáidhoz.
2011. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

mivel nagyon hosszú ezért ,jó ha 100 emberből 1 erőt vesz és elolvassa!

amúgy kb erről szól ez a kitalált történet csak durvábban előadva.

2011. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

na látjátok gaykorisok???

ezekből lesznek a prostituáltak, és a ribancok.


biztos vagyok benne, hogy a kérdező kisku.rva egy 12 éves cigány szajha.

2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11:12 elolvastam tehát ez 100%-ig kitalált???

ugye???

2011. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

nekem mostanság volt pár ilyen gondolatom hogy milyen lenne 12 évessel, mert rohadt magányos vagyok, nem volt még bnőm, de még fiatal vagyok szal semmi gond, voltak már apróbb sikereim. Meg hát é is elég kanos vagyok amint ezen a linken az Úr :D szal nem is kell ezen csodálkozni. Másrészt meg eléggé rajongok a kislányokért, de inkább a 15-25 évesek érdekelnek.

Szerintem csak akkor lépj valamit ha eszméletlen szelíd srác, és tudod hogy sose bántana, valamint rohadt szerencsétlen a csajozásban!

Ha nem így van ne lépj semmit még a végén megerőszakol, vagy csak egyszerűen elmondja anyukádnak hogy mi a helyzet veled, aztán visz a pszihodokihoz! :P

Jah és ha nincs szex akkor 2-4 évig terjedőt kap a szerelmed ha történik vmi szexuális érintkezés köztetek (pl: csók)

F18

2011. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
előző te nagyon kretén vagy.
2011. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de inkább felejtsd el:D ez lenne a legjobb
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat először is: Nem vagyok cigány se nem leszek ku*rva sem!! Csak tanácsot kértem! Nagyon szeretem kérlek tényleg segítsetek!
2011. okt. 10. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!