Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne tudni hogy egy csajnak miért fontos egy srác segge? Azt vágom hogy egy pasinak miért fontos mert hát nem mindegy hogy szex közben mik között van a farkam. De egy csajnak miért fontos hogy nagy kerek puha segge legyen valakinek?

Figyelt kérdés

vékony vagyok, de izmos, szálkás eléggé. és kerek izmos fenekem van ami nem hatalmas és nem is szabályos kör alakú és tökre leszavaztak engem meg haverom a csajok egy kis túlsullyal rendelkező kerek puhaseggű sráccal szemben (nemtartom magam jobbnak senkvel szemben, csak nem értem, szal nem kell oltás)


15/f


2011. okt. 10. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a formás, izmos tetszik. Mmm... :D Ízlések és pofonok.

17/L

2011. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Mikre rá nem érnek ezek a 15 éves gyerekek
2011. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazért fontos, amiért egy fiúnak a mell vagy a fenék. Miért kell ebbe is olyan nagy érthetetlenséget vinni?:)

Miért ne lehetne fontos? Én is szeretem a formás fenekeket fiúkon. Ami szép dolog , azt mindenki megnézi. Ugyanez van a fiúkon is.

2011. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát ezt én sem tudom elkezdtem egy csajjal beszélgetni és megfogta a seggem
2011. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a csajom orál közben csak úgy szuverén feldugta az ujját a fenekembe? Mert hogy a barátnője mondta, hogy az milyen jó a pasiknak.
2014. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!