Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a becsöngetés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van egy csaj aki tetszik a buszon. Van amikor minden nap látom, de van amikor hetekig nem. Egyszer hazafelé követtem és láttam hol lakik. Kb. két hete le is szólítottam. Komoly hiba volt, hogy a facebook nevét kértem el. Rákerestem, de nem tudtam megtalálni. Utána meg akartam kérdezni tőle az emailt amivel regisztrált, hogy könnyebben rákeressek. Sajnos nem tudtam mert azóta egyszer láttam akkor meg nem tudtam hozzá szólni mert végig telefonált. :( Azóta nem láttam. Próbáltam már hogy kigyalogolok oda ahol felszáll, várok fél órát és nem jön. Lehet hogy nem látom többet azon a buszon. Tudom a lakcímét. Nagyon bunkóság és para lenne ha becsöngetnék? Mit tegyek? Nem bírok tovább várni. Értelmes válaszokat kérek. 16/F
2011. okt. 10. 20:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát sztem megijedne, ha megtudná, h kinyomoztad hol lakik...
2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább ne csengess be mert azt hiszi valami dilis vagy aki kifigyelte.. még félne tőled.

Inkább várd ki még újra találkoztok.

2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon rossz csak rá tudok gondolni és már majdnem 2 hete nem láttam úgy becsöngetnék
2011. okt. 10. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne csengess, valamint egy alapszabály: e-mail címet, MSN/Yahoo címet vagy telefonszámot kérünk el, facebook nevet NEM. A nevét külön.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se csöngess. Valahogy ijesztő lenne a lány számára a szituáció. Legalábbis én tuti furán néznék.

Ha nagyon nem bírsz magaddal, és továbbra sem látod a buszon, max annyit tudok javasolni, hogy sétálgass arrafelé, amerre lakik, és hátha összefuttok egyszer az utcán, vagy ha pl kint van az udvaron, akkor odamész hozzá hogy "jé, nem is tudtam hogy itt laksz...".

De amúgy ez tök aranyos tőled... "úgy becsöngetnék" :)

2011. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerenád...de nem éjszaka,hanem nappal...ha nem nyitja ki az ajtót,akkor ugyis buktás a dolog(ergó nincs nála esélyed),ha meg kinyitja és nem dobál meg tojással,ezzel azzal,akkor nagyon romantikus...
2011. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mondd neki, h. duguláselhárító vagy, és beenged :D
2011. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A postás mindig kétszer csenget, de te egyszer se ha lehet :D

Inkább keresd az alkalmat buszozz sokat:)

2011. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
inkább levelet a postaládába
2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!