Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vannak a Magyar szinglik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vannak a Magyar szinglik?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 10. 22:17
1 2 3
 1/27 DiMalto ***** válasza:
55%
na most tiszta depi lettem,,,szegény szinglik!!!
2011. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Holnap kezdem ásni a síromat.
2011. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Eddig azt hittem, hogy jól vagyok, de most egy bulvár cikk tönkretette az életem. Megyek, és főbe lövöm magam. Viszlát!
2011. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

1, ne higgy ennek a szar szennylapnak,

2, meg nincsenek bajban ez Európai jelenség bármit is írtak a heti válaszban. A nők és férfiak egyre később vállalnak gyereket. Egyre nehezebb, önálló lakást, családot fenntartani vagy kialakítani. És így gyereket sem várnak.

3, pedig már mindenki vagy sokan pénz orientáltak, főleg az idősebb nők. Sokáig ők is tanulnak akár 25 éves korukig és utána már nem arra vágynak hogy kemény vérrel és verejtékkel megdolgozzanak a életért. Nem egy ismerősöm van aki a pénzre megy elsősorban és a biztonságra 30 körül.


Szóval nagyon sok minden a probléma itten.

2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy bajban vannak. Itt most a nőkre gondolom, akik örültek a függetlenségüknek. De 35 körül ha egyedül van a nő, akkor rájön, hoppá nagy a baj, lassan kicsúszok a gyermekvállalási időszakból és egyedül kell leélnem az életemet. Régen meg a 20 as éveikben orrba szájba partiznak, elhesegették a rendes de nem túl előnyös külsejű pasikat és csak a hűdejó férfiakkal kezdtek kapcsolatot. Aztán hamar rájöttek , hogy ezek a férfiak csak trófeának szánják őket. most meg már jó lenne bármilyen férfi is, csak legyen akivel gyermeket vállahatnak. Csakhát ezeken a nőkön látszik, hogy görcsösen gyermeket akarnak vállalni, ami sok férfinek nem tetszik. Mert ugyebár a férfiak 40 év felett is nagyon termékenyek és van idejük gyereket vállalni, de a nőknek 40 felett már nagyon rizikós, és hát ketyeg az óra. Most is rájöhettünk, hogy milyen buták is a nők, hogy ennyire válogatnak, de később az ilyenek majdnem mind a saját kardjukba dőlnek. De meg is érdemlik.
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek bajban. Ha ennél bővebb választ akarsz kapni a cikkel kapcsolatban, ne itt tedd fel.
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Manesz ***** válasza:
14%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Persze az anyagiakat még le sem írtam, az csak tetőzi a gondot.
2011. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Manesz most ezzel a kérdéssel mi a baj?
2011. okt. 10. 22:29
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Manesz hülye vagy? szopjál f@szt!!!
2011. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!