Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig nem volt barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem volt barátnőm. Eddig azt hittem, hogy azért mert mulya vagyok, most meg inkább már lassan azért mert "nem tudok dönteni", miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Na szoval 22 éves fősulis vagyok.Régen eléggé mulya voltam a dologhoz... no comment. Most se vagyok egy oroszlánszivű, de mostanában már inkább érzem, hogy menne, csak most meg már épp az a baj, hogy ha meglátok valakit aki tetszik, akkor ott van, hogy de tetszik az a másik lány is, vagy tetszik is meg nem is. Miért csinálom ezt, vagy mi a fene van velem? Lassan már a pánik jön rám néha ezek miatt :S
2011. okt. 11. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredendően így működünk mi. De csak egybe fogsz szerelmes lenni aki belsőleg is bejön neked. Ismerj meg 3 szimpatikus lányt és ha egy fog meg már az jó arány. Hozzáteszem néha nem minden csajnak jövünk be mi férfiak mint a csajok nekünk. És lehet hogy az egyik szebb mint a másik de ha nem akar tőlünk semmit.
2011. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz a kapcsolatoktól! soha nem volt barátnőd, nem most akarsz neki állni tanulni, hogyan is kell kapcsolatban élni...
2011. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig mulya vagy.S ezzel a "tetszik is meg nem is " butasággal leplezed. Szedd össze magad ! Start ! :)
2011. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk az hozzátenném, hogy nekem elvileg elég alacsonyak az igényeim XD És ezt nem én mondom, hanem a haverok. Ha valakinek van egy normális alakja, értsd nem kövér, nem anorexiás, hanem valahol a kettő között, nagyjából van némi stílusa( Nem vagyok egy divat szakértő, de vannak olyan lányok akik nem tudnak öltözködni), és arcra bejön akkor kész....Ha ez sok igény, akkor nem tom mi vagyok. Lehet ez a baj, hogy magasabbra kéne rakni a mércét?
2011. okt. 11. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyu, szerintem sok ember jól tud kinézni, főleg manapság, mert utóbbi években elég fontos lett a megjelenés. Ha csak kinézet alapján válogatnék, hát nekem is sokan tetszenének :D


Felejtsd el az agyalást és ne keress filozófiát a saját bizonytalanságod magyarázatára. Ha megfog valami egy lányban, kezdeményezz és kész, legfeljebb nem jön össze.

2011. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mérce tökéletes helyen van ahhoz hogy legyen egy barátnőd. ismerkedj és meglátod hogy hiába tetszik egyik is másik is, nekik te nemfogsz tetszeni. amelyiknek meg mégis, és több tali után is igaz ez a kölcsönös tetszés, abbol még lehet is valami. nem ugy megy ez hogy ha randizol valakivel 1-2x akkor már biztosan vele kell majd összejönnöd... azér randizol hogy megismerd közelebbről. randizz többekkel. párhuzamosan. amig randizol csak, addig nincs elköteleződés. aztán ha összejössz valakivel akkor a többinek nemetmondasz.

és ne ugy jöjj össze valakivel, hogy hát talán akarsz tőle valamit, azzal becsapod őt is magadat is. akkor jöjjetek össze amikor már _tudod_ hogy akarsz tőle többet is!

2011. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatot szeretnél, akkor régen nem csak a külső számít. Persze az is fontos, hogy külsőleg tetsszen az illető. De azt, hogy milyen lányok tetszenek neked külsőleg, csak te döntsd el, és ne más.


Miért lenne baj, ha egyszerre több lány is tetszik? Próbálkozz mindnél, vagy ahogyan helyzet hozza, akinél sikeresebb vagy. Előbb-utóbb ráakadsz arra, akivel kölcsönösen egymást akarjátok majd, csak meg kell keresni.


Ne legyél görcsös, tessék ismerkedni, és először mindent csak ismeretségként kezelni. Csak akkor tudod eldönteni, hogy akarsz-e igazán együtt járni valakivel, ha már randizgattok egy ideje. Ha valaki szimpatikus (ilyen lehet a félig tetszik, félig nem kategória is), hívd randira. Nem kötelező feleségül venni, 2 tali után is lehet azt mondani, hogy bocsi, de mégsem te kellesz nekem.

2011. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!