Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltál már olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltál már olyat hogy elmentél valahova hogy "véletlenül" összefuss a kiszemelt csajjal?

Figyelt kérdés

Hova mentél el? volt olyan h pl korán reggel felkeltél hogy elmenj a munkahelye környékére hátha látod és tudsz beszélni vele mikor végez az esti műszakkal?

Vagy valami őrültség?


2011. okt. 11. 19:25
 1/3 anonim válasza:
ez marhaság, el kell hívni randira!
2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha nem akar randizni?

Nem minden csaj adja be ilyen könnyen a derekát.

2011. okt. 11. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

túl sokszor. tudtam hogy x időben y vagy z helyen lehet, így elmentem mindkét helyre. ez körülbelül 45 perces utazást eredményezett. vagy csak véletlen felé jártam hátha... vagy ott ahol az édesapja dolgozik stb...

persze leszoktam róla. most már használom az eszem, is.

2011. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!