Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én egy nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én egy nagyon nagy ri. Banc vagyok?

Figyelt kérdés

még teljesen szűz vagyok, pasim sem volt soha.

az a helyzet hogy szeretek nagyon csinosan felöltözni, "egészségesen" kihívóan (tapadós felső, csinos ruha, stb.) van hogy kicsit extrémebb ruhát veszek fel (amit mások nem nagyon, vagyis nem olyan kombinációban) de stílusosan, egyedien. és olyankor még a csajok is meg szoktak nézni, na és most jön a lényeg hogy iimádom ha megnéznek a pasik, élvezem ha a kis 12 évesnek elakad a szava, vagy ha a 21 éves végigmér, vagy ha a 30 éves jól utánamnéz.

élvezem.

14L


2011. okt. 11. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Ja az vagy
2011. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de nem viselkedem úgy mint egy k*va, mindigf próbálok "nem-könnyűvérű" léenni, de ugyanakkor magamat adom: barátságos, közvetlen, felszabadult és vidám vagyok.
2011. okt. 11. 20:02
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
szerintem minden lánynak jól esik ha a pasik megnézik..
2011. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
igen
2011. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
lehet, hogy szereted ha így megnéznek, de az ilyen emberek csak jól megdugnának és véletlen se vennének úgy komolyan, mint egy barátnőt..
2011. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
de erre majd rájössz te is ! :]
2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de aki szépen öltözködik azt nem is veszik komolyan? mármint arra már nem is tekintenek úgy hogy "barátnő" csak úgy mint "dugópartner?"
2011. okt. 11. 20:07
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy az, de azért vigyázz, hogy ne ess túlzásokba, ne legyél 1 agyonsminkelt, szétszolizott kacsacsőrű emlős fél arcot eltakaró napszemüvegben, mert az már nem vonzó, hanem röhejes.:)


18F

2011. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
85%
nem vagy ribanc! :D minden lány szereti ha megnézik :) sőőt..:)csak ne add magadat könnyen ;) 15/l
2011. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Jó úton haladsz affelé.

A szép meg nem összekeverendő a krvással.

2011. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!