Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne lenne az exem a szexben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lenne az exem a szexben?

Figyelt kérdés
én szakítottam de hiányzik a szex. te benne lennél ha a volt nőd előbukkanna ilyen ötlettel?
2011. okt. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert akkor biztos valamilyen nyomós oka lenne, ha szét mennénk és nem akarnám többet látni.
2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így vissza gondolva én nem lennék benne. :)

Csak magával törödött velem nem. :)

Így meg semmi értelme neeem lenne. ^^

2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vedd ùgy,hogy benne lesz.
2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Naná, de egyből seggből-szájba mert megérdemli


f

2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de miért az exeddel ?

akkor már inkább velem:D:D:D

2011. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán! Végülis ő közelebb áll hozzád mint más. Engem az enyém mondjuk eléggé átvert, de nosztalgiából szivesen kinyalnám és megdugnám újra mert igazán tüzes kis szuka volt. :D
2011. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy akár velem is! ;)

27F

2011. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fke ***** válasza:
56%
Veled nem. Gyenge eszperente lenne e felelet? Nem. Exed szexben nem lenne benne.
2011. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!