Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy egy nő szinte minden férfit magába tud bolondítani?

Figyelt kérdés

És itt nem a szexuális kisugárzásra gondolok. A legtöbb férfi ettől a nőtől komoly kapcsolatot szeretne. Mind egytől egyik azt mondja neki, hogy "különleges, ÉRDEKES, olyan Más.


Mi erről a véleményetek?


2011. okt. 11. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam két olyan nővel is, akik (ha nem is mindenkit) szinte bárkit magukba tudtak bolondítani.

Az ilyenekkel egyet lehet tenni.

Magunkba kell bolondítani :-)

2011. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
olyan hogy mindenkit olyan nincs. viszont biztos vagyok benne, hogy olyan van akibe a férfiak többsége belezúg.
2011. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

De mégis mi lehet ennek az oka? Miért lehet az, hogy mindegyik komoly kapcsolatot szeretne vele? Még olyan is, aki eddig csak a nőügyeiről volt híres..

Mitől olyan különleges egy nő?

2011. okt. 11. 22:14
 14/19 anonim ***** válasza:
sokféleképpen lehetne nevezni de az biztos hogy valami megfoghatatlan dolog. van hogy egyszerűen a puszta látványa, hangja, mozdulatai, illata, beszédstílusa és személyisége olyan hogy egyszerűen a férfi átvált "húúúú de csodás ez a lány, elvenném feleségül és csinálnék neki 4 gyereket" módra.
2011. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát..velem pont történt ilyen. a srác szerint, vagyis srácok szerint, olyan kisgárzásom van hogy huhh, a viselkedésem is beadta nekik. ezzel egy a probléma, az egyik fél szeret, mindent megtenne érted, temeg leszarod a fejét,na ez gázos. én épp így jártam :/ 16/l
2011. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van hát...itt vagyok például én...:)))))
2011. okt. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az igazi receptet nem tudom.

De megpróbálom leírni, milyenek voltak, akikkel én találkoztam.

Csinosnak kell lennie.

Az lényegtelen, hogy vékony, átlagos vagy kicsit teltebb, mert nem ez számít. Néha a nőiességét kell, hogy hangoztassa, akár kicsit kihívóbb öltözködésével is. És ez független a feneke vagy a melle méretétől (mert igazából a férfiaknak ez sem számít), csak tudja, hogy mi az erőssége és azt hangsúlyozza ki.

Valamilyen szinten a nagyszájúság, a szókimondás követelmény, akár még némi pajzán vicceket, beszólásokat is megengedve, de mindezek mellett intelligensnek, olvasottnak és érzékenynek kell lennie. Olyannak, akivel sokrétűen el tudunk beszélgetni, a legkülönbözőbb témákról.

És ők nem a szuper NŐK. Nekik is vannak hibáik, gyengeségeik.

2011. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nekem is volt olyan barátnőm aki ránézésre tök átlag,persze szép csinos,mégis bolondultak érte a pasik és ismerek olyat is aki gyönyörű,tipp-top csaj aki mindig úgy néz ki mint aki most jött le a címlapról de mégse kell senkinek komolyan.


Szerintem is kisugárzás kérdése!!!Ennek a barátnőmnek a közelébe minden pasi oda van,sőt még a nők is szívesen vannak vele!

2011. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze!


Pl Britney Spears fiatalon.


Amúgy meg léteznek mindenkinek tetsző dolgok és emberek is!

2011. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!