Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek járjak vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak vele, vagy sem ezek után?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi az egész történet, hogy kb fél évvel ezelőtt megpróbát felszedni egy srác. Nagyon nyomulósnak tűnt az este, ezért nem hagytam magam, folyton eltoltam magamtól. Majd megláttam a nyáron(kb 2 hónapja) egy másik csajjal, aki csak vakációba jön ide, mivel a nagymamája lakik itt.Közben akárhányszor úgy jött ki a dolog, hogy láttuk egymást ő szó szoros értelemben bámult engem. Most azonban azzal jött nekem ez a srác, hogy nagyon tetszem neki, próbáljuk meg. Én azonban attól félek, hogy mivel a csaj 270 km-re van innen, Karácsonyra jön ide legközelebb, hogy engem csak azért "tartana", mert nincs más.
2011. okt. 12. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a francba!
2011. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Használd már a borsónyi agyad.
2011. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok konkrét dolgokat velük kapcsolatban, hogy tényleg jártak, vagy csak nyári kaland volt. A faluban eddig akit kérdeztem senki nem látta őket együtt, de én 1x igen. Nagyon tetszik és szeretnék vele lenni, de nem tudom mi lenne a helyes döntés.
2011. okt. 12. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kéresd még magad egy darabig. Nézd meg, mennyire kitartó a gyerek... ha hamar feladja, akkor csak játszadozni akart. Ha kitart és kepeszt, akkor hajrá, egy idö után engedj neki és pl. talizz vele. Ne add magad könnyen,érezze, h meg kellett érted szenvednie. Szerintem.
2011. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A pasi el lett hajtva, összejött egy másik csajjal, szakítottak, de még mindig tetszik neki a kérdező.

Most mit vártok? Hogy évekig várni fog és beáll szerzetesnek?

Honnan tudod, hogy te lennél a hiánypótló, mert nincs más és nem a másik csaj volt az?

Azt nem tudom hogy valójában mi a helyzet és mit akar a srác, de azért ezt a verziót is mérlegeld, mielőtt döntenél.

2011. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!