Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értethetném meg vele, hogy nem lényeg a méret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tanácsotokat ( és nem vicces megjegyzéseket) szeretném kérni. Kialakulófélben van egy reményeim szerint nagyon szép kapcsolat egy férfival, minden szuper, de... Ma is találkoztunk, és.. észrevettem, hogy valami nincs rendben..Nos, bevallotta, hogy nagyon zavarja,és tudja, hogy engem is fog, hogy kicsi a pénisze... 12 centis ( erektált állapotban)...

Szeretem ezt a férfit, mondtam neki, hogy engem ez nem érdekel,nem hatotta meg. Fél az első szextől, attól, hogy kinevetem, és otthagyom..

32 éves vagyok, ő 37.

Mit tennétek? Mivel győzzem meg, hogy tényleg nem érdekel, mekkora?


2011. okt. 12. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát feküdj le vele :)Minél előbb!Mássz rá!
2011. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 greeen ***** válasza:
91%
mond neki ,hogy nyugi apukám a vödör is hozzáverődik a kút falához!
2011. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
greeen, ez rohadt jó volt. :D
2011. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez durva!

37 évesen még szűz? :O

szerintem feküdjetek le!



ALUDNI!

2011. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 mantis religiosa ***** válasza:
Ha még nem meséltél neki az előéletedről, mondd el, hogy te is régen voltál már férfival, és eléggé szűk lettél, és épp ilyenre vágysz, és aggódj azon, hogy lehet nem is fogja tudni berakni emiatt!
2011. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy nem a kis farkával fog elveszteni téged hanem az örökös siránkozásátol.és ez nem vicc.a pasiknak nem a méretükkel van a baj hanem az önbizalmukkal.világits rá erre. mond neki elelnpéldát. Ő mennyire örülne ha te folyton azzal jönnél neki minden nap hogy "jaaaj de kövér vagyok, nem eszem csak salátát mert egyböl a seggemre megy stb stb" sőőőt. játszd el vele ezt. majd egy hét mulva kérdezd meg töle hogy mennyire idegesiti?
2011. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha ezek után is nyavalyog h megmondtad neki még 1szer akkor mond hogy uralkodjon magán mert egy érett pasi nem pedig egy 12 éves kis kö.csög
2011. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én azonnal elhagynám.

Akinek 37 éves korára nem érett be annyira a feje, hogy felfogja, hogy nem a méret a lényeg és méregeti a farkát, azzal a szexuális életem maga a pokol lenne, mert képtelen lenne ellazulni.

Szóval részemről pápá lenne.

2011. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 greeen ***** válasza:
így van és azt is fűzd hozzá,hogy érett pasi nem csak egy 12 éves kis kölök,mégha a farka akkora is mint egy 12 évesé!
2011. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mindegy mekkora a farka, ha jól tudja használni! ;)
2011. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!