Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mennyire vehetem komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mennyire vehetem komolyan?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom (fiú) mondta:"Tök jó, hogy ilyen sokat mosolyogsz,nekem ez nagyon bejön."

És hát volt benne egy kis pia (1-2 sör meg kb. 2 dl bor)de félig már ki volt józanodva.

L


2011. okt. 12. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb.30%.
2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menten megölöm magam. Komolyan...már csak ezért is be kellene tiltani a piát. Miért kell mindig minden spicces bókolást kéz kérésnek venni?
2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

annyitól még nem rúg be, amit ott leírtál az semmi!!

de ha józan lenne akkor is csak dugni akar...

2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem veszem kéz kérésnek, csak meglepett és nem tudtam mit gondoljak, mennyire vegyem komolyan mert nem szeretném elveszteni a barátságát egy hülyeség miatt-
2011. okt. 12. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
sz.tem azt komolyan veheted annyitól még nem lesz hódító hülye, csak bátrabb ezért biztos bejössz neki
2011. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem hogy csak d.ugni akar mert nem vagyok egy bombacsaj.

Utolsó és első köszi a normális választ. :)

2011. okt. 12. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy kicsit fura volt a megnyilvánulása :D:D

De szerintem egy kicsit éreztetni akarta veled, hogy lehetne több is... Ha barátként akarnám ugyanezt mondani, máshogy mondanám. :)


21F

2011. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta már kicsit piásan olyan srác, aki józanul rám se nézne, hogy "Huhh... hát te... igazi dögös csaj vagy... olyan bevállalós, frankón... nagyon tetszik ez nekem!!! Jó csaj vagy! Iszonyúan!" Szóval részegen azok sokmindent mondanak. Főképp hülyeségeket.

20L

2011. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is mondtak már mindenfélét fiúk piásan

egyik haverom szexelni is akart velem részegen, persze abba nem mentem bele

majd rá pár napra én próbálkoztam nála és akkor közölte velem, hogy neki igazából a barátnőm tetszik:)

szóval jó kis történet volt

23l

2012. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

enyhén f@szhiányod van,ha ezen a mondaton agyalsz.

ha akart volna vmit,akkor a beszélgetést a lakásán folytattátok volna,vagy lezsíroz egy randit.

2012. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!