Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jövök be inkább a 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be inkább a 30-as férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy a korombelieknek nem tetszem, mert közöttük is van jópár "jelentkező", de az utóbbi idöben egyre több 27-30 éves pasas próbálkozik be nálam.

18/L


2011. okt. 13. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A válasz a per jel előtt van.
2011. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Feszes fenék és mell, továbbá mert úgy gondolják fiatal vagy és könnyen befolyásolható.
2011. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy tudják rólam, hogy nem vagyok könnyen kapható. Az egyik 30 éves pasi pl már fél éve fűz engem.
2011. okt. 13. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem elég határozottan utasítod vissza így csak azt gondolják hogy kéreted magad és teszteled őket hogy mennyire kitartóak...
2011. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden éremnek két oldala van.Te miért kacérkodsz velük?Így próbálod hizlalni az önbizalmadat?
2011. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van??Neked bejönnek a 30-as pasik??
2011. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is inkább az idősebbeknek tetszem, de nekem meg csak ők tetszenek, szóval én virulok :) Utálok csalódást okozni, és így nem nagyon van rá szükség, bár épp a napokban fordult elő :(
2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lehet már fél évig fűzni, ha te egyértelműen elutasítod? Kamuszagot érzek, még ha úgy írtad volna ki a kérdést, hogy 18 évesek üldöznek reménytelen szerelmükkel, pedig te tartózkodóan viselkedsz, azt még el is hittem volna, de itt valami nem kerek.
2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
mert az ilyen férfiak már a családalapitáson gondolkoznak..és tudják, h te nem vagy egy csak arra kapható lány...
2011. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát eltoltam magamtól párszor, de valóban azt szeretném tudni, hogy tényleg kellek-e neki, mivel ő nekem igen. :)
2011. okt. 13. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!