Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem látásból ismerek egy lányt egy oldalon ismerősnek jelöltem tudom hol dolgozik egy boltba nagyon tettszik nekem hogyan szólíthatnám le fórumokon chat oldalakon nincs fent ott tudnák vele chat en ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Boltba be:

-óvszer van?

-persze tessék. kinek lesz?

-nekünk! :)

2011. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használd ezt:

[link]

2011. okt. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy menj oda kérdezd milyen npja volt, ha elkezd mondani valamit ami kicsit is érdekes akkor abba "beleköthetsz" ha bejössz neki nem küld el
2011. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!