Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Lassan már az osszes lány ismerosomnek volt pasija, smároltak, miegymás. Viszont én eddig még nem csokoloztam, nem jártam senkivel, ez pedig sokakat meglep. Szerintetek már ideje lenne, hogy járjak valakivel? Mert nem érzem még itt az idejét... 14/L
2011. okt. 14. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te vagy a normális, korodbeli barátnőid idióták.
2011. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Sőt, ez a normális.
2011. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Takard el magad!
2011. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem érzed itt az idejét akkor minek??? én 16 vpoltam mikor az eslö pasim volt és 18 mikor elvesztettem a szüzességem... van aki még huszonévesen is szüz. csak magaddal törödj ne azzal hogy mennyire menö pasizni.... te vagy a normális.
2011. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz?

Szerintem 13-14 évesen nem igazán lehet egy komolyabb kapcsolatot ápolni.

És nem jó az olyan, hogy "nekem is kell egy". Meg kell várni, míg eljön az "igazi".

2011. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha te cikinek érzed akkor az, ha nem akkor nem.
2011. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
engem már 12 éves koromban megdugott a pasim, szerintem húzz a fezedre egy zacskót!
2011. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előzőhöz hozzászólva, lásd mi lett belőle... -.-'
2011. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. És a világ egyik legnagyobb hülyesége folyamatosan másokhoz hasonlítani önmagunkat. Falra tudok mászni pl. 'olyan jó alakja van ennek a csajnak, én mellette dagadt disznó vagyok a 50 kilómmal' típusú szövegektől. Van, aki ebben jó, van aki másban, de ez így van rendjén.

Visszatérve a kérdésre. Szerintem nem ciki, sőt tök normális. Hosszútávon pedig te fogsz nyerni azzal, hogy 13-14 évesen nem jössz össze akárkivel. Osztálytársam pl. összeírta, hogy hány pasival csókolózott az utóbbi 3 évben, mióta itt laknak. 31 pasit számolt, és azt mondta, hogy lánnyal is smárolt már. Mondom, szerinted ez tök normális és büszkélkedni kell vele? Más egész élete során nem csókolózik 31 pasival nem hogy 3 év alatt... :S


Elvetemült a világ, de nem kell mindenkinek egyre lejjebb süllyedni. Nekem sem volt még barátom. Vágyom a szerelemre, de hogyan kezdhetnék kapcsolatba, ha a sulin, itthoni dolgokon, családon kívül alig marad szabadidőm, ha sokszor már szó szerint bezuhanok az ágyba este stb. Mégis mikor tudnánk együtt lenni, találkozni, közös programot csinálni? Hiszen azt is számításba kell venni, hogy valószínűleg a fiú is tanul vagy dolgozik, neki is meg vannak az otthoni dolgai és egyéb sportfoglalkozás vagy más (zene,tánc,rajz,színjátszás, akármi).

Persze, ha majd jön a mindent elsöprő nagy szerelem máshogy osztom be az időmet, de amikor nem érzem azt a nagy szerelmet nem rúgom fel a megszokott életritmusomat.

16/L

2011. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

____━━____┓━╭━━━━━╮

____━━____┗┓|::::::|^━━^

____━━____━┗|::::::|。◕‿‿◕。|

____━━____━━╰O-O-O-O╯

2011. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!