Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero pasik, hogy reagalnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik, hogy reagalnatok ra ha egy meleg haverotok megolelne es megpuszilna?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
vissza puszilnék xD
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hetero vagyok, de van egy meleg haverom, aki nem tenne ilyesmit, éppen azért, mert tudja, engem ez nem kicsit irritálna. Szóval: rosszul reagálnék, pláne a puszira.
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
megverném utána lehugyoznám és bedobnám a dunába
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
pofángyűrném
2011. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Először meggyőződnék róla, hogy vicc volt v. komoly. Ha vicc, semmit max. mondanám, hogy ne hülyéskedj, legközelebb ütök.


Ha nem vicc, akkor kapna néhány gyomrost, esetleg le is fejelném. Seggbe nem rúgnám, mert még a végén élvezné.

2011. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ölelés is volt már meg puszi is volt már...De ez nem haverral hanem baráttal...Ez nem egy búza dolog...Rokonságnál is csinálja az ember...

Ennyi beleférne ha tudnám ha az a haver búza(de több nem)...

2011. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 IQnindzsa ***** válasza:
89%

Imádom a vérpistikéket... Lehugyoznám... bedobnám a Dunába... Pff..

Az a helyzet ,hogy a meleg barátok pontosan tudják ha te nem vagy meleg ls egy ilyen szitu majdnem teljesen elképzelhetetlen. De tegyük fel h mégis. Semmit sem tennék. Kapna hozzá egy gyors vállveregetést és mintha meg sem történt volna.

Én amikor a meleg barátaimmal találkozom ,általában kézfogás és arcra puszival szoktunk köszönni. Ha nagyon rég nem találkoztunk akkor ölelés és arcra puszi sem lehetetlen. Nem olyan nagy dolog ez.

Az más kérdés ,hogy ha megpróbálna megcsókolni... azért az átlépne egy képzeletbeli határvonalat. Akkor megmondanám ,hogy : Naaa... Tudod ,hogy ez nem volt fair game!!! Ennyi.

2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a heteró barátom, mikor rég találkoztunk a nyakamba ugrott és puszit adott. És tudta, hogy meleg vagyok. Most mi ebben a gáz. Amúgy intelligencia, és homofóbia szint kérdése.
2012. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Én sem igazán értem, mi ebben olyan nagy dolog
2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
16%
Lefejelném és elásnám.
2013. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!