Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a lányokkal bánni? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
MINDEN ÉRDEKEL!Mit illik és mit nem.pl az ajtót ki kell nyitni nekik nem illik be menni elöttük stb.jó tanácsokat kérnék szépen és nem hülyeségeket köszönöm előre 16f
2011. okt. 14. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, ahogy a kutyáddal. Vicc volt:D Hát kedvesen, segítőkészen, és mindig álljon a farkad:)
2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha a hivatalos verzió érdekel, keress rá a google-ban az "udvariassági szabályok"-ra.


Viszont ha ma így viselkedsz egy nővel, hogy minden szabályt betartasz, nagyon bénának fog nézni.


Csak a minimumot tartsd be, hogy ne nézzen se bunkónak se nyominak.

2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Jól gondolod, illik az ajtót kinyitni és előreengedni őket. Kivétel étterem v kocsma, oda a fiúnak kell előbb bemenni. Azért hozzáteszem, h a te korodbeli lányok már nem igénylik az udvariasságot, sőt talán még hülyének is néznek, ha udvarias vagy velük.
2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Handle with care:)

vendéglátóhelyekre először a férfinak illik bemenni, más esetben az jó ha előre engeded, esetleg te mész előre, de akkor viszont nyitod az ajtót

2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj haver ha tudnánk, hogy a nők mit szeretnének akkor nem lennének háborúk a földön.
2011. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
100%

legyél udvarias, de nyálas. ezt úgy tudod elérni, ha betartod az udvariassági szabályokat, de kb. úgy, mintha a nagynénéd lenne vagy a mamád. tehát lássa az a lány, hogy nem vagy bunkó és tisztában vagy azzal, hogy kell viselkedned, de ne nézzen lábtörlőnek.


ne csak beszélni tudj, hallgatni is. minden lány örül, ha meghallgatják. ne legyél túl nyomulós, de azért legyél határozott. tehát pl. hívd el randizni, ha szeretnéd, de ha nem ér rá épp akkor, mikor neked jó lenne, ne zaklasd naponta, hogy "és most nem alkalmas véletlenül?" várj pár napot, és utána keresd. ekkor már mondhatod, hogy ő mondjon időpontot. ha ködösít, felejtős.


hisztit, féltékenykedést ne viseld el, de ne is csináld ezeket. aki elviseli, papucs, aki csinálja szánalmas. egyik se legyél.


szüleinél vágódj be. a ti korosztályotokban ez nagyon fontos, hiszen a lány is fiatalkorú. ne nyálasan az itt is érvényes, de velük különösen legyél udvarias (alap dolgok, pl. ne ülj le, amíg nem kínálnak hellyel, apuka nyújt neked kezet, nem fordítva, ne tegezd le őket, ha nem ajánlják fel. röviden, de férfiasan fogj kezet.)


egyenlőre ennyi jutott eszembe, de kérdezz bátran :)!

2011. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez tök rossz szerintem.Nem vagyok hülye de engem zavar,hogy a lányok nem kapnak tiszteletet!
2011. okt. 14. 21:49
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak:nagyon köszi a sok jó tanácsot.de szerintem nem lesz barátnőm..de eredetileg nem azért kérdeztem mert valakit randira akarok hívni hanem csak úgy átlagban :) köszi még egyszer
2011. okt. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!