Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy lánnyal, akinek már van babája?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Egy születésnapi bulin ismerkedtem meg egy lánnyal múlt héten pénteken. Tök jól eldumálgattunk, szimpatikusak voltunk egymásnak meg minden, és hazakísértem este. Akartam neki adni egy búcsúcsókot, amikor elhúzódott, és mondta hogy el kell mondania valamit...van egy két éves kislánya, a szüleivel lakik, és ők segítenek neki a nevelésében. 20 éves a lány, kérdeztem tőle hogy hogy hogy megtartotta, aztán elmondta hogy későn vette észre,ugyan úgy meg volt neki minden hónapban, csak 1-2-3 napokat késett, rosszul volt néha,majd egyik hónapban már majdnem 1,5 hetet késett, akkor ment el dokihoz, és ott mondták neki hogy lassan 3. hónapos terhes. De mondta is ha előbb tudja, sem lett volna szíve valószínűleg abortuszra menni...most nem tudom mi tévő legyek. Ő mondta nekem, hogy ha engem ez zavar akkor mind1, nem baj neki, meg megszokta hogy amikor megtudják többet nem keresik, de nem tudom mit csináljak...persze hívtam azóta, meg beszéltünk, de nem hívtam el sehova,és lehet hogy ebből már azt gondolja hogy maradjunk csak barátok...ti összejönnétek vele? Amúgy egy gyönyörű hosszú szőke hajú lány, csodálatos alakkal, bájos arccal, kedves, rendes, aranyos normális, csak jó tulajdonságai vannak, már amennyire eddig megismertem. Zavarna titeket? Akkor is ha tudnátok hogy semmilyen felelősséggel nem jár a gyerek(egyenlőre, amíg esetleg komolyra nem fordulnak a dolgok)? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit cselekedtetek? Előre is köszönöm!
2011. okt. 15. 17:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Én nem jönnék össze vele, majd valamelyik pancser igen.
2011. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
szerintem jöjjetek össze aranyos történt:)
2011. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Adj egy esélyt neki. Az életben úgyis legtöbbször nem azt bánjuk meg, hogy valamit megtettünk, hanem azt, amit nem.

Nem kell egyből pótapukának látnod magad, akire rálőcsölik egy gyerek eltartását. Ha tetszik, szimpatikus, akkor barátkozz vele. lehet, hogy nem lesz belőle semmi. Lehet, hogy egy időre összejöttök és lesz pár szép évetek..

És az is lehet, hogy hosszabb távon együtt maradtok, és lesznek közös gyerkőcök majd.


A környezetemben elég sok olyan pár van, ahol az egyik vagy mindkét félnek már van gyereke a korábbi házasságból (30-40-es korosztály), és nagyon jól megvannak... Szóval attól hogy van gyerek, még nem selejt a lány, egy pár találkozást megér.

2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz kérdés. Az mondom, ha 30 év körüli lennék, a lány meg 26 körül és nagyon jól meglennénk egymással akkor igen. De 23 évesen nem tudom mennyire vagy felkészülve egy 2 éves babára. Hívd el valahová és mondd el neki, hogy nem tudod mi tévő légy, talán ő tud segíteni.
2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Én nem :S
2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Persze nem selejt, csak amikor mondta azt is, hogy megszokta már, olyan rosszul kezdtem magam érezni, mert ha az eszemre hallgatnék így semmi komolyba nem kezdenék, de ha a szívemre, akkor nagyon szívesen megismerkednék vele, még így babástul is. Fogalmam sincs mit csináljak:(
2011. okt. 15. 17:28
 7/28 anonim válasza:
49%
Engem is így fogadott el a párom!Éveken keresztül neveltem egyedül a lányom mire sikerült normális srácot találnom!De!Ha téged most zavar,hogy van gyereke,akkor később is zavarni fog!Akkor meg kár lenne belemenni egy ilyen kapcsolatba!Fájdalmat okoznál neki,magadnak,és valószínű a picinek is,ha kialakulna köztetek valami,de később mégis szakítanál vele a kicsi miatt!
2011. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el egy moziba vagy egy forró csokira beszélgetni. Mondd meg, hogy csak meg akarod ismerni. Ennyi. Nem kell egyből közös jövőt tervezni, de ha nem hívod fel és sz.rul alakul az életed, akkor később mindig ott motoszkál majd benned, hogy lehet, hogy vele boldog lettél volna.
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De most lehet hogy még zavar...ha megismerném, és a kis törpét is, lehet megszeretném, és akkor már ragaszkodnék a lányhoz, meg a kicsihez is...lehet ez is csak idő kérdése lenne...
2011. okt. 15. 17:31
 10/28 anonim ***** válasza:
23 évesen amúgy sem biztos hogy azt a lányt találnád meg, akivel együtt nézitek az unokák fényképét a nyugdíjas otthonban. pár találkozás, kellemes időtöltés.. Akár még barátok is lehettek.
2011. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!