Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szellemekkel szexel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Deathworm kérdése:

Aki szellemekkel szexel az spiritofil?

Figyelt kérdés
...és szerintetek milyen lehet egy ektoplazmával szexelni?
2011. okt. 15. 18:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 15. 19:40
 12/18 mus musculus ***** válasza:
Hallod, te hány mázsa cracket szívtál?
2011. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

A kérdező kommenjte-nek hát a tudományos válasz elmaradt, de az indoklást elfogadom, és igazad van ami jó azt nem kell hanyagolni, de ez nem tudományos magyarázat... :P

az utód mindkét oldalon ott van? ezt hogyan, ilyen csak a mesékben szokott lenni, mert nem lehet valaki egyszerre "fekete meg fehér is" ha érted mire gondolok, nem jó-rossz példát akartam irni, csak hogy érezd a különbséget, amugy meg ez a két illető részéről igen nagy felelőtleség lenne, ilyen utódot nemzeni, mert tuti rászállna az orvostudomány...engem hetekig figyeltek mert táncoltam a suliban...

naviszont az elejére visszatérve, ehhez igen erős érzelmek kellenek a két fél között, hogy a halála után is ott maradjon az egyik, pl. te tudnál egy lányt/fiut igy szeretni? (a félreértés elkerülése végett azért irtam két lehetőséget, mert a nemeddel nem vagyok tiszátban)

mert ez igy már valóban művészi értékű szerelem lenne, ha meg tudnád valósitani, ez még a tantránál is magasabb szinten áll, nem? am most ezzel a kérdéssel valami uj irányvonalat akartál kialakitani a szerelem művészetében?

2011. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Tudományos magyarázat: használd a fantáziád, gyerekkorodban még ment. Biológiailag nem tudom megmagyarázni...

...és egy kis fantáziával a mindkét oldal is elképzelhető, pl: ember teste van, de ektoplazma folyik az ereiben, vagy valami hasonló és tud beszélni a holtakkal...

Nehezen, de el lehet titkolni, h vannak ilyen képességei, így megmenekül az orvosok elől...

Lehetnek ilyen erős érzelmek, de mára már szerintem háttérbe szorultak...

Mit táncoltál, hogy figyelni kellett téged?

:D

2011. okt. 16. 14:27
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, és csak a különböző fetisizmusokra vagyok kíváncsi, meg arra, hogy mennyit tudtok róluk...:D (Semmi különleges...)
2011. okt. 16. 14:29
 16/18 anonim válasza:
ektoplazma folyik az ereiben? XD hát ez igy nagyon meseszerüen hangzik, de akkor már ha igy éled ujjá akkor mégis van fizikai teste, viszont akkor mégis van benne valami biolgiai...ami viszont nincs, szerintem ugy sokkal okébb lenne, ha a szelleme maradna meg, ott van mindenhol, mindenki hallja, de nem látja, vagy nem mindenki csak akinek a szerelme ott tartja, és mivel az orgazmus ugyis az agyban kezdődik, a szex is megoldható igy, nem?
2011. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mus musculus ***** válasza:
Ezt a gondolatot meg kell filmesíteni!:D
2011. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

akár, de lehet, hogy ha a szilárdságát is tudná változtatni, az életszerűbbé tenné...

...és így a szexet fizikailag is tudná élvezni

:D

2011. okt. 17. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!