Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan elégítsem ki magam? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki magam? 17/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj egy fiút ilyen célra, pont ezért vagyunk itt.
2011. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van két kezed kb. 10 ujjad!? Ez a legegyszerűbb.
2011. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de a barátommal valahogy soha nem megyek el. pedig elég sokáig bírja és nem is kicsi van neki. nyalni is szokott, de valahogy mégsem jön össze.

ez miért lehet?

2011. okt. 17. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:

1, ideges vagy.

2, bénán nyal.

3, nem gyakoroltál eleget egyedül.

2011. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és mit csináljak hogy én is elmenjek?

mert azért már elég szar, hogy csak megjátszom.

2011. okt. 17. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedüli maszturbáláskor kielégülsz, akkor maszturbálj szeretkezés közben is.
2011. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

még sose próbálkoztál egyedül csiklómasszázzsal?

a közös programra meg készítsd fel magad. olvass utána, és ha úgy érzed, hogy valami jó, vagy épp ellenkezőleg rossz miközben a barátod nyal/simotgat.. SZÓLJ a barátodnak!

2011. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a szokásos tini duma játszott közre 15-16 évesen nálad is: "ugyan már!! Magamnak minek csináljam!" Na ezért kellett volna, de még nem vagy elkésve semmivel. Amíg saját magadat nem ismered, mit vársz el a barátodtól, még csak irányítani sem tudod, hogy mi jó neked.

Ahogy az előttem szólók közül néhányan írták neked: Csináld magad. Tapasztald ki. Ott a csiklód, játssz vele! Majd utána menj a barátodhoz.

2011. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hasznalj egy elektromos fogkefet :)

le is szedheted a tetejet de én szorrel jobban szeretem a fejet pedig utana termeszetesen csereld ki :)

2017. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!