Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy fair? Csak én fizessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy fair? Csak én fizessem továbbra is?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hogy vélekedik erről: Barátommal több mint egy éve vagyok együtt. Fogamzásgátlót előtte is szedtem, akkor is egyedül vettem, és azóta is csak magam veszem. Bennem felmerült hogy ennyi idő után esetleg közösen fizethetnénk, hiszen már mindkettőnk érdeke. Benne egyáltalán nem merül fel ilyesmi. Ti hogy látjátok, ilyen helyzetben...?

23N


2011. okt. 17. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van rá mód, akkor fizessen bele ő is..
2011. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attól függ,ha a barátod sok mindent fizet helyetted,akkor ez csak belefér neked..
2011. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod ezt megbeszélni vele? Nyilván nem magától értetődő számára, mert már előtte is szedted. A pasiknak nem jut eszükbe ilyesmi, de attól még nem feltétlenül smucigok. Mondani kell neki, és kapcsolni fog.
2011. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha közös kasszán vagytok,akkor tök mindegy!!!

ha ez zavar téged,mond meg neki,hogy leálltál vele,tuti magától fog venni : )

2011. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy ez közös érdek....és ha élvezi akkor legalább a felét fizesse ki....smucig,tök lesz..ja!!!!!!
2011. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

attól függ h ő mennyit költ rád.ha rendszeresen elvisz vacsorázni,moziba stb, akkor nyugodtan fizetheted továbbra is egyedül:)

ha pedig anyagiakban egyikőtök sincs eleresztve,nem költetek sokat egymásra, akkor természetesen mehet közösbe.

2011. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nem visz sehova.......egy fillért nem költ rám.
2011. okt. 17. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:

szereted még egyáltalán?

nem hinném h boldog vagy így mellette...

2011. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor szakíts vele
2011. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Milliónyi ilyen kérdés volt már, használd a keresőt. Gondolom az elején még gumit használtatok. Akkor te beszálltál a költségekbe, vagy azzal jöttél, hogy ez a férfi dolga? Hosszútávon az óvszer sokkal drágább, mint a gyógyszer, mivel az hónapokra előre fel lehet íratni. Ennyi erővel akkor ez is közös érdek nem? És ne gyere azzal, hogy ez közös érdek, mert nagyon sok nőt hagynak ott, ha teherbe esett és nem tudnak mit tenni. Ha pedig DNS vizsgálatra van 200 ezer forintod, akkor fogamzásgátlóra is.
2011. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!