Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam is csak szexre megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam is csak szexre megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok ..Van egy srác ,nagyon tetszik nekem énis neki .. találkozni akar .. és félek vele ,mert a hírek alapján 1-2 ismimre ráhajtott úgy ... (ami nem lenne baj,de egy hét után necces ) és komoylan nagyon belé zúgtam :( Bókolgat nekem .:( 16 éves a srác ,én 15 ... szerintetek velem nem tenne véletlenül se kívételt igaz ?:/ köszi a válaszokat
2011. okt. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
szerintem csak a szexre megy... inkább hagyd a francba. d eha kiprobálod és csak a szex érdekli és hisztizik ha nem akasrz akkor tutira dobd
2011. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól is láthatod a helyzetet, de ez csak akkor derül ki ha teszel egy próbát. Ha nem akarsz vele szexelni, ne tedd. Nem kötelező. Ha félsz vele találkozni akkor se tedd, az se kötelező.

Ha ezt kérdést ide feltetted, akkor csak egyszerűen olvasd el magad is, mintha egy idegen kérdezné és válaszolj rá....

2011. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfit akarsz magadnak, akkor legyél NŐ.


Különben maradnak a suttyók neked!


Hagyd el az "ismi" kifejezést, mert normál ember azt hiheti, hogy beszéd hibás vagy márpedig épeszű férfi nemfog összejönni egy fogyatékossal.


Másik: ha "komolyan belé zúgsz" minden jöttmentbe aki bókolgat neked ismeretlenül akkor előbb utóbb előkelő helyen végzed az "ezt is könnyű volt megkapni" listán.


Harmadik: az a fiú aki sok lány bolondít, annak igazából tök mindegy, hogy ki van mellette csak lyuk legyen a lába között. Szóval keres egy céltudatosabb partnert... azokkal egy bibi van, igényük is van. Pl. legyen személyiséged (szóval merj a mai trendnek ellent mondani és felvállalni, hogy te egyéniség vagy, legyél okos, ehhez pedig tanulni kell... az okos nőket azért is tisztelik a fiúk ,mert tudják ,hogy az ilyen lányok küzdenek a céljaikért)


Szóval ez részemről jó tanács. Vagy hagyod magad a selejtnek, vagy felnősz ahhoz a feladathoz, hogy találj magadnak egy ízig-vérig férfit!


A döntés a tied!

2011. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem véletlenül Dórának hívnak ?
2011. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem dórának hivnak.. De miért?
2011. okt. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!