Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejövök neki? főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? főleg lányok válaszát várom

Figyelt kérdés

most lettem 9edikes és van egy láyn az osztályban aki így sunyin nézni szokott. szóval néha ha véletlenül felé pillantok látom h hirtelen elkapja a fejét meg néha a szemeink is találkoznak. ezen kívül semmi más nem utal rá h bejönnék neki, csak valahogy érzem h bejövök neki de lehet h csak szeretném h bejöjjek neki. egyébként számomra sem közömbös , csak az a baj h nagyon visszahúzódó és nem tudom hogyan közelítsek. szóval igazából lányok válaszát várom h megerősítsék h tényleg bejöhetek-e neki vagy csak én képzelem be

15f


2011. okt. 17. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
az emberek az információk 90%át a szemükön keresztül szerzik. én pl nézni szoktam a tájat utazás közben vagy a budipapírt szarás után mikor kitörlöm mégsem gondlom azt, hogy bejövök neki. egy véletlen pillantás még nem jelent semmit. mégis szerinted az a normális, ha valakik egyáltalán nem néznek egymásra csak ha tetszenek egymásnak? nem. ha nagyon néz akorr jössz be neki
2011. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni, akkor majd kiderül!
2011. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehetséges. kivéve, h anagyon sunyin, mert az már gonosz :D. de az jó jel, ha bámul. de ha ez nagyon ritka, akkor lehet, hogy csak elbambult, vagy rajtad felejtette a szemét, de nem azért nézett, mert bejössz neki. legyél vele kedves, vicces. és a kedvesen van a hangsúly.
2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!