Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van barátom,akit szeretek,de nemhiszi el mert nem ugy viselkedek vele,és nem sok mindent mondok el neki,meg állitolag nem lehet velem beszélni semmiről,mert nem válaszolok se semmi,és nemteccik neki,de mondtam hogy változtatni fogok rajta,csak pici idő kell ahhoz,meg h nem puszilgatom csak ugy magamtol,csak akkor ha ő is engem..és igy azjön le neki hogy nemszeretem,pedig ez nemigaz,csak nemtudok hogy viszonyulni hozzá,vagy szégyelek még tőlle,annak ellenére,hogy már pár éve ismerem,de akkor még mint barát...és ez a helyzet igy más,nemtudok annyira mi esne jól neki,hogy törődök vele,stb,simogatom,puszilgatom..mikell még?hogy hitessem el vele hogy igenis szeretem,nemis akárhogy,pasiknak mi esik jól h hogy mutassák ki hogy szeretik a csajok..pls segitsetek:( nagyon összevagyok törve...
2011. okt. 18. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igy én se hinném el..én is mondhatom h szeretlek,te elhiszed? Ha nem mutatod,nem bizol meg benne h megbeszéld vele a dolgaidat akk ne is csodálkozz ezen h ilyen a párod..
2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát őőő ez így érdekes!ha szereted,akkor mutasd ki,ne szavakkal,hanem tettekkel és gesztusokkal.bújj oda hozzá,simogasd meg az arcát,a vállát,adj neki puszikat,csókold meg.nem annyira bonyolult.

ne szégyelld az érzéseidet,se előtte,se magad előtt.persze ha sokáig barátok voltatok előtte,akkor az más,úgy furcsább lehet,h most meg jártok,de akkor mond el neki ezt,h nem olyan könnyű hozzászokni a megváltozott helyzethez!

fel a fejjel,nincs itt azért akkora tragédia!:)

2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!