Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmesek vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmesek vagyunk, tényleg szebbek, vonzobbak leszünk más pasik számára?

Figyelt kérdés
Amióta van barátom jó pár srác szerelmi valomást tett pedig már régebb óta ismerem őket...
2008. márc. 16. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen!:)
2008. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás: a nőket igazán a szerelem teszi széppé, de a kozmetikumokat könnyebb beszerezni. :)
2008. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ez sztem igaz.Pl.ha egy lánynak barátja van, jobban érdeklődnek utána a fiúk,mint mondjuk azután a lány iránt,aki szabad,és "legálisan" együttlehetnének.Sztem ez abból fakad,hogy a pasik szeretnek megküzdeni a lányért,kb.úgy,mint az állatoknál.:)
2008. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és szeretik a versengést.
2008. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jah tuti a vesengést szeretik benne:)
2008. márc. 16. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami.Amióta a pasimmal eggyütt vagyok azóta minden második pasi köszön nekem aki mellett elmegyek az utcán.És ez a röhely benne hogy nem is ismerem őket :)
2008. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a versengési vágy az oka. Ha egy nő szerelmes, akkor az önbizalma megnő, lelkileg kiegyensúlyozottá válik, sokat mosolyog, megnő a kisugárzása. Szerintem ez a boldog kisugárzás is vonzza a hapikat.
2008. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is IGEN,mert nekem is volt igy es akkor ugy ereztem szakitanom kell a jelenlegi baratommal,es mikor szetmentunk beszeltem azzal akinek teccettem amig volt baratom,es kiderult hogy csak irigy volt es szet akart szakitani minket,vegul koztunk nem lett semmi,es meg el is veszitettem a baratomat:(
2008. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is tudok egy idézetet: "A nő akkor a legszebb, mikor megfeledkezik a szépségéről." Szerintem valahol igaz. Néha, ha nem is foglalkozunk magunkkal órákat, lehet, hogy sokkal jobban nézünk ki. :)
2008. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem sokszor olyan folyamatokat indít be, amelytől RAGYOG az ember! A férfi és a nő is! A másik ember nem biztos, hogy tudja, hogy szerelmes vagy, vagy hogy van-e egyáltalán társad - de a kisugárzást azt látja!

...no meg persze versengés is lehet, ha ismernek titeket.


Nőnél lehet egy másik ilyen dolog is: a terhesség... ha nem szenved vele.

2008. ápr. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!