Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik az alfahímeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik az alfahímeket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attólfügg milyen a nő, és milyen az alfahím:D A mai értelemben vett páwa alfahímek kifejezetten gusztustalanok:D
2011. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
WTF???
2011. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én csak a bétahímeket
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem szeretem,ma már inkább a nök tartják kézben a dolgokat.Gergöböl se látunk mást csak a lányt ölelgeti egész nap.
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha definiálod az alfahím fogalmát, válaszolni is könnyebb lesz.
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze. Nagy boldogság összejönni velük, de még nagyobb ha sikerül szakítani..
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet... De mindenki mást ért alfahímen. Konkrétan mire gondolsz?

Én például nem szeretem a kigyúrt izomagyúakat, viszont szeretem a talpraesett, határozott férfiakat, a párom is ilyen.

Szerintem ez ízlés kérdése. :)

2011. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, sok nő szereti.Határozottak,magabiztosak,dominánsak, lazák tudnak lenni egy idegen nő társaságában.Mellékhatásuk is lehet, mint például az egoizmus,érzéketlenség,önmagával való túlzott elfoglaltság stb.


Ami jó hir neked, az az, hogy vannak olyan nők is akik kimondottan nem birják ezeket a faszikat...habár lehet csak jobban tudnak harcolni a vonzerejük ellen.

2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Akivel együtt van neki az az alfa. Ígyhát mert vele van szereti. Akikre te gondolsz, azokat is szereti valaki. Ha másnem az anyjuk.
2011. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mutass képet, mondj pár szót..

amúgy én ált. nem ..

2011. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!