Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és 2 éve szerelmes vagyok egy fiúba,egy ideig ő is az volt,belém,de nem jöttünk össze.

aztán elballagtunk,szépen el is felejtettem..de aztán írt msn-en...megint eszembe jutott,mennyire hiányzik,egyre jobban..megőrülök,soha nem szerettem még így senkit,iszonyatosan hiányzik.

Tök jól elbeszélgettünk,haverjai is bejelöltek facen,mert a fiú megmutatott nekik,ami lehet mondani,nagy szó, mert nagyon nagyon jó pasi,és nagyon sok lány odavan érte...amúgy 1 hónapja írt..de azóta egyszer sem pedg úgy köszönt el h szia majd még beszélünk.

Nem tudom,mivel tűnhetnék ki,hogy megint írjon,mert kb 2 hete nem bírtam magammal és ráírtam valamit,amit szerintem sértésnek vett://

hogy hozhatnám helyre? mivel tűnjek ki a többi csaj közül?(a többi csaj kb mind 17 éves és tipikus barnabőr hosszúhaj szexi képek stb...)

a srác 16 éves


2011. okt. 19. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja,ballagás óta nem láttuk egymást
2011. okt. 19. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért csinálsz ebből ennyire gondot?

Írj rá nyugodtan, hogy vonnád fel magadra a figyelmet, ha nem is találkoztok(látjátok egymást)!?


Csak ennyit tudok mondani, beszélj vele!


Hisz magamból kiindulva én is mindig elvárom, hogy a lány írjon elsőnek. Jó érzéssel tölt el, Nyertesnek érzem magam:P

2011. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mellnövesztés, na jó komolyra fordítva a szót: kérj tőle segítséget. pl ő nformatokus akkor hívd fel, hogy jaj rossz a géped vagy segítsen feltelepíteni valami programot stb...
2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy féle,bunkó lesz:/ vagy hogy kiderül,h egyáltalán nem érdeklem :(
2011. okt. 19. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd át azzal az érvvel hogy lyukas a fürdőkád .
2011. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom,h ebben a korban a fiúk durván perverzek,szóvalgondolom a bevállalós ,határozott csajokat szeretik,nem?

Húzzam az agyát,ha ráírok?

2011. okt. 19. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy könnyen megkapható k urvának nézzen, igen.
2011. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:// hát ebben tényleg igazad van://
2011. okt. 20. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne viselkedj úgy, mint egy ostoba liba. Ha minimális intelligenciával rendelkezik, ő is többre értékeli majd, ha valami értelmes témáról beszélgettek. Te tudod milyen, mi érdekli, mi a hobbija.. Beszéltesd, és nem lesz gond : ) sok szerencsét csajszi.
2011. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:DD
2011. okt. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!