Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj h maszturbálásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj h maszturbálásnál hamar "elmegyek"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne menj. Maradj ahol vagy!
2011. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(nem akartam elküldeni még)


szóval 17 éves vagyok, fiú és pár perc alatt elmegyek, van olyan h 1-2 perc alatt is... lehetséges h szexnél majd tovább fogom bírni?

2011. okt. 19. 22:11
 3/7 You got OWNED! ***** válasza:
Igazából ez azért van, mert te rájöttél, hogy neked hogyan jó, ezért hamar "elmész". De ha más csinálja akkor valószínüleg tovább fogod bírni. Legalábbis nálam így volt még anno.
2011. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, az ilyen kommentek miatt, raktam idézőjelbe -.-'
2011. okt. 19. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
köss rá csomót, az megoldja
2011. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
normális esetben először arra gondolnék h elélvezel, de mivel idézőjelbe van téve, ezért ez nálam azt jelenti h elmész (valahonnan). :P Viccet félretéve sose értettem mi a jó abban ha hamar elmész. Miért törekszel rá? Én kb 13 éves korom óta maszturbálok, 16 éves koromtól használok naponta farokgyűrűt, és mindig azt élveztem a masztizásban amikor csinálom magamnak. A magömlés csak a megkoronázása, de nem a cél. Utána mindig letargiát éreztem mert az volt eszemben h kezdhetem gyűjteni elölről h megint olyan jó legyen. Furcsa mód első barátnőmmel 17 évesen, 30 percig bírtam elsőre, most 22 évesen meg simán meg a 2 óra is, csak testileg elfáradok. Próbáld meg minél tovább húzni magadnak mielőtt elmész. Ne a gyorsaságra törekedj, hanem arra h minél tovább kibírd.
2011. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lényegtelen, mert más ingerek érnek egy nő által..:)


én is végzek magammal simán 5perc alatt, de pl bnő van h ki sem bírja verni..:)

2011. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!