Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 14 cm a farkam? (15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14 cm a farkam? (15 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:41
 1/6 Dexy ***** válasza:
Ugyan ugyan ... még gyerek vagy ugyis mindegy mekkora! Ha nem lennél az akkor tudnád h nem gáz!
2011. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj már...

Mindenki azt hajtogatja, hogy nem gáz, nem baj, jó az...

Pont ezzel bizonyítjátok, hogy igen is számít! Ha nem számítana nem lenne kérdés, nem lenne ez problémája megannyi pasinak.

A 14 cm kicsi és kész! Kb 22 éves korig még nőhet, de csodára már ne nagyon számíts. Viszont fogadd el, hogy te húztad a rövidebbet!

2011. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dexy ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:04


Én GARANTÁLNI tudok érte h a technika fontosabb mint a méret!

Kis ügyes "gazdájú" kuki jobb, mint nagy ügyetlen kuki "gazdájú".

Természetesen kell a vastagság, de a kérdező a hoszzára volt kíváncsi

2011. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nő 22éves korig a farok, 17-18 éves korra kialakul a végleges mérete kb. De szerintem már 16éves korban is soknál megáll a növekedés.


Nem minden lány szereti a nagyot hidd el, amelyik csak azt keresi az azért van, mert a könyv is ott nyílik ahol a legtöbben használják... xD

2011. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen idős korban nem ezt kellene sztem méregetned hanem a derékszögű háromszög oldalait...
2011. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán ki tudsz elégíteni vele egy nőt, mint ahogy az már sokaknak sikerült ekkorával.
2011. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!