Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögtek ki és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögtek ki és miért fütyülgettek utánam?

Figyelt kérdés

ma mentem és utánam fütyültek lányok meg röhögtek

én nem tartom magam rondának nem tudom minek kötöttek belém vagy ezzel mit akarhattak ,de nem szóltak semmit se csak fütyültek meg röhögtek


2011. okt. 20. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a hátadra raktak egy cetlit
2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most erre komolyan itt akarod megkapni a választ? Elhiheted: fogalmunk sincs, hogy miért tették.


Ismerted őket? Lehet, hogy kering rólad valami idióta történet, amit bevettek, és azon röhögnek.


24/N

2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na de hogy fütyültek meg röhögtek?

Esetleg úgy mint egy öszvér vagy vmi kis kuncogás?

Plusz linkelj egy képet hátha akkor hamarabb rájövünk ;)

2011. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet h vmelyiknek tetszettél és egy másik utánad fütyült és azon röhögtek, h a másiknak ez nem tetszett.
2011. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az ilyeneket pont le kell szarni.
2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég paraszt fehérnépek vannak ilyeneket művelnek... Hagyd őket a fenébe.
2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet túl bu.zis voltál?

Miért nem mentél oda hozzájuk? Egy igazán tökös csávó odament volna hozzájuk megkérdezni mit látnak rajtad ami nem tetszik. :) Ha flegmák akkor össze kell őket zavarni. Pl mondod neki h miért ilyen flegma, amikor te nem voltál az, és kár hogy egy ilyen szép szemű lány ennyire nem kedves. Aztán megkérdezheted hogy van-e barátja meg ilyenek. Ha továbbra is keménykedik akkor le kell járatni. A leghangosabbat válaszd ki és őt vedd célba hadd érezze kellemetlenül magát. A többivel ne foglalkozz! Vagy megszégyenül és meghunyászkodik, vagy menekül, de mindenképp tiéd a győzelem. Ezek után már tisztelni fognak, vagy összejössz valamelyikkel.


Azt tartsd szem előtt, hogy ha bunkók vagy gonoszak is, lehet h csak a környezet teszi, mert ha nem játszanák meg magukat és nem feszélyezné őket a külvilágtól vélt elvárás, akkor tök normális lányok lennének. Ezt is elmondhatod nekik. Kérdezd hogy miért kell bántani a másikat, meg hogy te nem voltál vele tiszteletlen meg ilyenek. De mindezt kedvesen és mosolyogva, barátian, és kedvességet sugározva. Erre nincs ellenszer!!!!

2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki de a válaszért cserébe írd is meg mi történt! :)
2011. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is elég nagy 'pasivadász'..(a szó szoros értelmében) Folyton fütyülget a pasik után,beszólogat nekik, és mikor arra kerül a sor hogy megismerik egymást, szó szerint 'zaklatja' őket.. Lehet az a fütyülgetős leányzó is olyan mint az én barátnőm.
2011. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!