Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megprobalnatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megprobalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srac, tetszem neki es az az igazsag, hogy o is nekem. Nem is tudom, valahogy nagyon vonzodom hozza es jo erzes ha megerint, de az eszemmel tudom, hogy nem olyan, mint en. En nyugis vagyok, nem bulizos, o pont az ellentetem. Nem hiszem, hogy mukodne, de olyan nehez folyton elkuldeni es ugy tenni, mintha nem kedvelnem. Egyre inkabb nehezemre esik, de en sajnos ilyen vagyok, szeretek az eszemre hallgatni es az most azt mondja ertelmetlen.
2011. okt. 20. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

figyelj csak! feküdj össze vele, aztán idővel úgyis rájössz, hogy igazad volt és vagy azelőtt utálod meg hogy kidobott és vagy megcsalt vagy pedig utána.

ilyen a szerelem :)

2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!