Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó fej akart lenni? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó fej akart lenni? Kicsit furcsán jött ki az egész, de nevettem egyet

Figyelt kérdés
Egy ismerősömhöz felugrottam. 5 perc volt az egész, mert pár papír kellett csak. Egy srác is ott volt, akivel 'jóban vagyok' (31), telefonált. Nem köszöntem neki, csak mosolyogtam rá. Elment mellettem, rám mosolygott, és egy béke jelet mutatott, és tovább telefonált.
2011. okt. 21. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
békejel mi? :D az a halál rúnája....
2011. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nemrég nyalt el egy Hoffit, azért mutatott peacet.
2011. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ebben most mi a pláne?
2011. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem mi a problémád ezzel.
2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kora
2011. okt. 21. 20:00
 6/7 anonim válasza:
miért, te mennyi vagy?
2011. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem úgy tetted fel a kérdést hogy: Van kedvetek beszélni egy srácról akitől bizsereg a p.ncim?
2012. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!