Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól döntöttem, hogy ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy ezeket vettem a 19. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Először is 19 éves fiú vagyok. Van egy lány az osztályból, akibe szerelmes vagyok (ő nem tud erről). Most lesz a 19. születésnapi bulija, amire meghívott engem is. Eredetileg valami drága karórát akartam venni, de a többiek azt mondták azt csak akkor szokás, ha a barátnődnek veszed, és így hülyeség lenne. Szóval végül vettem neki egy ametiszt nyakláncot és karkötőt (szereti a lila színt), egy különleges azték fahéjas teát, egy mirhás füstölőt, egy lila naptárfüzetet, ezenkívül még szeretnék fonni neki piros és fekete fonálból egy szívmintás karkötőt, és tervezek még egy különleges csokit is. Mindezt egy szép piros rózsás papírtáskában fogom átnyújtani neki, és írok mellé egy kis versikét is. Attól félek, hogy nem fogok neki ezzel örömet szerezni. Jól döntöttem, hogy ezeket választottam?
2011. okt. 22. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nagyon ötletes.De a versből derüljön ki,hogy több,mint barátság!!
2011. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ezek után tudni fog róla,hogy tetszik neked :)


más a párjától is örülne ezeknek,nemhogy olyantól,akinek csak tetszik.

2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24/f vagyok ez nekem kissé túlzásnak tűnik, reméljük neki célzás lesz ;) :) Sok sikert :)
2011. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ennek kb a fele is elég, legalábbis egy átlagos értékrendű lánynak. ne lődd ki már most az összes ajándékötletedet,lesz még karácsony is, stb. oké biztos lehetsz benne hogy ilyen terjedelmes ajándékkosarat senki nem fog neki adni, ez tény. engem frusztrálna is ha a társaságomból valaki két háromszor annyi cuccal elhalmozna mint más. egyedi csoki, karkötő,nyaklánc,a tea pl bőven elég kb. gondol rád ha nassol, teázik, ha felveszi az ékszereket, kicsit sok ha már a mindennapjait is a te naptáradba írja,a szíves fonott karkötő és a vers szerintem túl sok első rohamra.

biztos örömet szerzel neki, de visszafogottabban talán többre jutsz, mint a lerohanással. 20/l

2011. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az az igazság, hogy soha nem mertem felé közeledni. Mindig Ő jött oda hozzám beszélni, én soha nem mertem odamenni Őhozzá. Már számtalanszor el akartam hívni teázni, kávézni, de soha nem mertem. És ez olyan rossz volt. Pedig látszólag kedvel engem, például többször azt írja, nagyon szeret velem beszélni. Szóval, ezért gondoltam, hogy ha máshogy nem merem, így próbálom kifejezni :). Még amúgy sem adtam neki soha semmilyen ajándékot, egyszerűen nem volt rá alkalmam. Eddig attól féltem ez is kevés, de a válaszok alapján úgy tűnik, inkább sok. De azért köszönöm mindenkinek!

2011. okt. 22. 16:15
 6/9 A kérdező kommentje:
még egy rajzot is készítettem mellé. most indulok, meglátjuk mi lesz...
2011. okt. 31. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok.:-))Csak bátran.
2011. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No,mi történt?
2011. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nos?
2011. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!