Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek olyan videókat nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek olyan videókat nézni amin pasik csókolóznak (aranyosnak és izgatónak találom) tudom hogy ezzel sok lány van így, de miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gusztustalan,és nemhogy izgatónak nem találom de undorodom tőle!Szerintem egyáltalán nincs sok lány igy ezzel!Te beteg vagy!
2009. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig elég sok lány van így, persze nem a homofóbok !!!
2009. máj. 3. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Én igy vagyok csak forditva

:P

jobb szeretem ha csajok csinálják

:D:P

2009. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom nézni, nem tudom miért. Én ezt már másnak is mondtam de hülyén nézett rám. :D

Bocsi, de fogalmam sincs miért..lehet, hogy vonzó..nem tudom.:)

2009. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer láttam ilyen videót? Aranyos???? Hát igen, majdnem annyira mint a cuki emó fiúkák, akiket egy csomószor lánynak nézek a kis répanacijukban meg szarrá nyalt fejükkel. Vagy mondjuk mint a borotvált kar és láb. Nagyon édi.


Fúj, hányok.

2009. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21:17 te fiú vagy ugye?
2009. máj. 5. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, 20 éves lány vagyok. És siratom a férfiakat, akik úgy tűnik kezdenek kihalni. Vannak helyettük ilyen metroszexuális iapri hulladékok ruhába bújtatva.
2009. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat elnéztem, nem nekem szólt a kérdés. Dehát lényeg a lényeg.
2009. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!