Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti elmondjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elmondjátok?

Figyelt kérdés

Meg szoktátok mondani a haverotoknak, vagy más csajoknak, ha valamelyik lány úgy tetszik nektek/szerelmesek vagytok belé, hogy nemcsak megd*gnátok, hanem tényleg járnátok vele?


Mert az egész személyisége tetszik, és szívesen elfogadnátok barátnőként, nemcsak szexre kellene az adott csaj.


Szokás nálatok haveri körben ilyesmiről dumálni vagy csak arról szoktatok hogy "húú meghúztam X-et, meg "de szívesen meghúznám Y-t"


2011. okt. 22. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én beszéltem a legközelebbi barátaimnak róla, hogy nagyon érdeklődök a -mostmár- barátnőm iránt, meséltem nekik róla, hogy mit érzek iránta. De mélyebben sosem megyek bele a dolgokba, és nem szoktam senkinek beszélni az érzéseimről- kivéve a barátnőmet. Igazából Ő az, akivel mindent megosztok.

Amúgy szexről SOHA nem beszélek a haverokkal, soha nem mondtam el senkinek semmiféle hálószobatitkunkat.

22f

2011. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SŐŐT! kirakom fb-re x'D
2011. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel én Z-re gerjedek, nem
2011. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a politika, gazdaság, belügy-külügy, sport után néha a csajok is szóba kerülnek :D szóval igen :)
2011. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak ha már kib@szott részeg vagyok de még akkor se adok ki háloszoba titkot illetéktelen embereknek. De akkro esetleg fél mondat erejéig odaböfögöm h "sztem f@sza nő..."
2011. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!