Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? L/15 (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? L/15 (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval a gimiben van egy srác (16éves) aki elhívott magukhoz mert egyedül lesz otthon, én igent mondtam, aztán kiderült hogy ő csak leakarna velem feküdni így vissza utasítottam ( amúgy pénteken lenne), és mondta hogy jó akkor nem fekszünk le csak csók meg hasonlók de erre is nem mondtam. Amúgy helyes srác, de sajnos a szexre megy , és kijelentette hogy nem akar senkitől semmi komolyat. Amióta nemet mondta kissé flegma velem. Ma rámosolygtam.. Nem tudom, hogy mit akarok.. nem vagyok ribanc .. szűz vagyok... de már nagyon hiányzik egy kis szerelem. Mit tegyek? Elmenjek vagy sem?
2011. okt. 24. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*mondtam.
2011. okt. 24. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tanulj holnapra
2011. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele. küld el a pics.ba ha még egyszer hozzád szól! az ilyennel nem érdemes beszélni!
2011. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szexet akarsz, akkor menj el, ha szerelemre ágysz, akkor már le is írtad a választ.
2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dottorre ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ettől a sráctól a szerelmet sosem fogod megkapni!
2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél naiv!

Ő kerek-perec közölte, hogy csak szexelni akar, egyszer meghajt, aztán elhajt. Ha te felmész hozzá, hogy kettesben legyetek, azzal szerinte elfogadod ezt a játékszabályt.

Még ha úgy is beszéltétek meg, hogy csak csók lesz. Akkor is nyomulni fog. A végén meg lehet, hogy erőszakoskodni fog.

Szóval hagyd a pi..ba. Legfeljebb trippert kaphatsz tőle, nem szerelmet.

2011. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el!
2011. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!