Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A történetem: 13 éves lány vagyok költözés miatt új suliba mentem. És itt kezdödik az egész. Szóval 12 évesen elkezdtek vonzani a lányok is és most pedig az új osztályban van egy irtó dögös lány van az osztályba akivel nagyoon jóba vagyok. Sajnos annyira jóba hogy valamelyik nap megkérdezte hogy mi bajom van.Mondom nekii á semmii. Néha az van bennem hogy nem mondom el mert akkor

az egész barátságunk sz*rba fullad és én ezt

nem akarom :/ Pár barátomnak elmondtam

azok meg nem tudnak nekem segíteni

gondoltan itt hátha egy pár NORMÁLIS ember

válaszolna nekem. Nagyon

megköszönném.Mellesleg még annyit hogy nagyon be vagyok parázva aztán hazudnom ellett neki az egész dologról ami nem valami hihetö.Nem merem elmondani neki az egészet. :/ Köszi a rendes válaszokat elöre is :)


2011. okt. 24. 18:41
 1/7 cathilina ***** válasza:
Ha tetszik neked, akkor már rég nem simán csak barátok vagytok. Vagy megmondod neki és valószínűleg kiröhög, vagy feladod az egészet és haverok maradtok. Amúgy 13 évesen lehetne ám jobb dolgod is.
2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne mondd meg neki! 13 éves vagy, és lány...ha te fel is tudod dolgozni ő nem hinném!

Beszélj suli pszichológussal, ezt tudom tanácsolni.

2011. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm... Nem kell a 12 éves csajhoz járnod. Jöhetsz hozzám is. Jól nézek, ki és okos is vagyok :D


Egyébként: 15/F

2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi szerencsétlent egy helyen...
2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg óvatosan rávezetni a témára. Ha elutasító a lány-lány kapcsolattal, akkor nincs mit tenni. De ha nyitott rá, akkor mond el, mit érzel-szeretnél tőle. Sok sikert, csak ügyesen.
2011. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak annyira félek mindig az egésztöl hogy visszautasítja a dolgot ráadásul még megszakad a baráti kapcsolat is köztünk.
2011. okt. 25. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Míg ez a félelem munkál benned, jó esély van, hogy amúgy is megszakadna a barátság, hiszen látja rajtad, hogy baj van. Te írtad, hogy rákérdezett.

Ha a témával kapcsolatosan nem lesz elutasító, akkor veled sem lesz. Tehát nincs igaziból mit vesztened.

Ügyes csaj légy. :)

2011. okt. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!